برگزاری جلسه توجیهی مسئولین و مجریان اعتکاف در سبزوار

دسته: ویژه شهرستانها
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۸ فروردین ۱۳۹۷

مدیر روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار از برگزاری جلسه توجیهی مسئولین و مجریان اعتکاف در این اداره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی،مجید کدخدازاده با اعلام این خبر گفت:در آستانه فرا رسیدن ایام البیض ماه رجب المرجب و ایام اعتکاف،جلسه توجیهی مسئولین، مجریان و رابطین اعتکاف مساجد در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار برگزار شد.

وی گفت: دراین جلسه که باحضور بیش از ۵۰ نفراز رابطین اعتکاف مساجد شهری و روستائی شهرستان های سبزوار،خوشاب و داورزن برگزار شد،ابتدا حجت‌الاسلام سجادی نژاد رئیس اداره تبلیغات اسلامی به تبیین اهمیت تکریم خدمتگزاری به معتکفین در مساجد و برنامه ریزی دقیق و مفید در این ایام پرداخت و ثواب خدمت رسانی به معتکفین را به اندازه ثواب معتکفین روزه دار دانست.

وی افزود: درادامه،دبیر ستاد اعتکاف سبزوار به تشریح منشور اجرائی اعتکاف ۹۷،شایسته ها و بایسته های مراسم اعتکاف و توجیه برنامه های این مراسم پرداخت و از رابطین و مجریان اعتکاف در مساجد خواستار اطلاع‌رسانی عمومی و تبلیغات برای حضور حداکثری آحاد مردم به‌ویژه جوانان در مراسم معنوی اعتکاف در ایام نوروز ۹۷ شد.


نوشته شده توسط:modirs - 396 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 69
برچسب ها:
دیدگاه ها