کانون مداحان و شاعران آئینی، یاور ما در رسیدن به جایگاه فاخر در این عرصه باشند

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۹ فروردین ۱۳۹۷

تولیت آستان قس رضوی تأکید کرد: باید از حیثیت و جایگاه مداحان که ضمن ارتباط با دلها و فکر و اندیشه یک پشتوانه برای نیروهای انقلاب هستند صیانت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، آیت الله سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی در جمع اعضای کانون مداحان و شاعران آئینی مشهد مقدس گفت: کانون مداحان و شاعران آئینی باید با کار کارشناسی و نشست های تخصصی مجموعه ای اثرگذار در حوزه مسائل فکری، اخلاقی و مذهبی جامعه رقم بزند.

وی افزود: شبکه هیئت مذهبی نیز مجموعه قابل توجهی است که باید معرفت آفرینی و انسجام جامعه اسلامی و القای روح انقلابی و در صحنه بودن را داشته باشد و یک پشتوانه برای امنیت ملی است و باید از حیثیت و جایگاه مداحان که ضمن ارتباط با دلها و فکر و اندیشه یک پشتوانه برای نیروهای انقلاب هستند صیانت کرد.
آیت الله رئیسی تصریح کرد: این شبکه های مردمی دینی را دشمنان ندارند لذا بدنبال جایگزینی آن هستند اما نمی توانند و آنها بدنبال شبکه سازی هستند اما شبکه سازی آنها فکری و اخلاقی و اعتقادی نیست لذا این شبکه تحت پوشش هیئت مذهبی و مداحان و مستمعین خیلی باید ارج نهاده شود.
تولیت آستان قس رضوی با اشاره به اینکه این آستان، فرهنگ ساز، مدل ساز و سلیقه ساز است و عنوان الگویی تأکید کرد: در این آستان مقدس باید فاخرها ارائه شود و شما می توانید در رسیدن به این قله ای که مد نظر است خیلی به ما کمک کنید.
وی خاطر نشان کرد: شعرهای اخلاقی و انسان سازی که قبل از مصیبت خوانده می‌شود خیلی مفید است و کانون مداحان و شاعران آئینی مجموعه ای در بهترین جایگاه است و باید تعاملی تعریف شود و بهترین جایگاه آن شما هستید.


نوشته شده توسط:modirs - 592 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 94
برچسب ها:
دیدگاه ها