گردهمایی روحانیون شهرستان مه ولات برگزار شد

دسته: ویژه شهرستانها
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۲ فروردین ۱۳۹۷
گردهمایی روحانیون شهرستان مه ولات برگزار شد

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از گردهمایی روحانیون مستقر، هجرت و بومی این شهرستان در محل اداره تبلیغات اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، گردهمایی روحانیون مستقر، هجرت و بومی شهرستان مه ولات در محل اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان جهت برنامه ریزی هرچه باشکوه تر مبعث پیامبر اکرم (ص) و اعیاد شعبانیه برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات در این جلسه اظهار کرد: مبلغان همواره در طول تاریخ دشمنان سرسختی داشته‌اند مانند پیامبر اسلام، اهل بیت و علمای بزرگی که در راه رسیدن به اهدافشان سختی‌ها و مصیبت‌ها و مرارت‌های زیادی کشیدند.

حجت‌الاسلام فاطمی گفت: رسالت روحانیون در عصر حاضر هدایت قلوب عاشقان راستی و مهربانی به سمت حقیقت خدای متعال و گشودن دریچه های نو به روی مشتاقان معنویت است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات گفت: عید مبعث در جهان اسلام بزرگترین فرصت برای شناساندن چهره واقعی اسلام است و باید از این فرصت برای شناسائی اسلام واقعی در قبال آنهائی که امروزه اسلام را به‌عنوان دین خشونت و تهدید برای بشریت معرفی می‌کنند استفاده کرد.

حجت‌الاسلام فاطمی ابراز کرد: برنامه های مختلفی به مناسبت جشن عید مبعث در مه ولات با همیاری مردم و هیات امنای مساجد این شهر برگزار می‌شود.

وی در رابطه با اعیاد شعبانیه گفت: اعیاد شعبانیه فرصتی برای ترویج سبک زندگی اسلامی است و ابراز داشت: از تشکل‌های مذهبی می خواهیم تا در آئین شعبانیه حضوری پررنگ‌تر داشته باشند و از سوی دیگر تاکید ما این است که باید جشن‌ها به گونه ای برگزار شود تا همشأن حضرت ولیعصر (عج) باشد.

وی گفت: در نیمه شعبان نیز مراسم متعددی در محلات، مساجد و تکایا با شکوه و عظمت خاصی در شهر برقرار بوده و در کنار آن ایستگاههای صلواتی برپا خواهند بود کار ایستگاهیی صلواتی در روز چهاردهم خرداد ماه نیز اداد می یابد.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 47
برچسب ها:
دیدگاه ها