برگزاری طرح وفاق در ۷ منطقه محروم به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد

دسته: ویژه شهرستانها
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
برگزاری طرح وفاق در ۷ منطقه محروم به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد از برگزاری طرح وفاق در ۷ منطقه محروم این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدرضا رحمانی با اعلام این خبر، گفت: اجرای دوره آموزشی شیعه‌شناسی و شبهه‌شناسی در قالب طرح «وفاق» با استقبال پرشور مردم و جوانان در ۷ نقطه شهری و روستایی شهرستان گناباد در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه هدف از اجرای طرح وفاق تقویت بنیه مذهبی مردم و مقابله با افکار انحرافی است، افزود: این برنامه در پایگاه های فرهنگی روستاهای حاجی آباد، مند، بیلند، شهر بیدخت و کاخک، مساجد الغدیر و شهداء به همت اساتید برجسته بومی در حال اجرا است.

رحمانی تصریح کرد: پایگاه های فرهنگی روستاهای شهرستان جهت اجرای طرح وفاق شناسایی شده و برنامه ها و جدول زمانبندی طرح نیز به روحانیون مناطق ارائه و ابلاغ شده است.

وی افزود: در جهت تحکیم مبانی فرهنگ اهل بیت(ع) و کمک به همگرایی و وحدت بیش از پیش مسلمانان در این شهرستان، سرفصل های دوره آموزشی طرح وفاق در مجموع ۱۳۰ جلسه برگزار می‌شود.

این مسئول در پایان یاداور شد: ۷۵ جلسه از این طرح فرهنگی با تدریس حجج اسلام محمدحسین سالاری، محمد شاهمرادی، حسین عیسی پور، محمد ملایی، محمد هاشمی و جواد علی اکبری برگزار شده و تا نیمه اردیبهشت ادامه دارد.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 21
برچسب ها:
دیدگاه ها