فعالیت ۴۵۶ روحانی مستقر در استان خراسان رضوی

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
فعالیت ۴۵۶ روحانی مستقر در استان خراسان رضوی

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: ۴۵۶ روحانی مستقر در شبکه تبلیغی این اداره کل در سطح استان مشغول فعالیت هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام کاظم لطفیان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان در دیدار با آیت الله رجبعلی رضا زاده از اساتید خارج فقه و اصول حوزه علیمه خراسان با اشاره به ظرفیت های این سازمان در عرصه فرهنگ دینی گفت: در سطح استان حدود هزار روحانی مستقر هستند که ۴۵۶ نفر آنها در شبکه روحانیون مستقر اداره کل تبلیغات اسلامی استان مشغول فعالیت می باشند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: یکی از برنامه هایی که در حال پیگیری آن هستیم، طرح هیئت های خانگی خواهران است که بانوان در همان محله خودشان یک هیئت داشته باشند تا در طول سال با ارتباط با سازمان تبلیغات اسلامی، مسائل فکری بانوان را پیگیری کنیم.
حجت‌الاسلام لطفیان ابراز کرد: ما شاهد فعالیت ۸۰۰۰ هیئت مذهبی در سطح استان در مناسبت ها هستیم البته با توجه به وجود تنوع سلیقه های بسیار در مشهد مدیریت این سطح مسائل خاص خود را دارد.
وی افزود: مداحان یکی دیگر از مجموعه هایی است که در جبهه فرهنگی در حال فعالیت هستند و ما مباحث آموزشی و طرح ساماندهی مداحان را از مدت ها قبل در دستور کار قرار دادیم و حدود ۳۲۰۰ مداح در سطح استان فعالیت می‌کنند؛ همچنین تعدادی از خواهران در این عرصه نقش آفرینی می‌کنند که ساماندهی این قشر را هم در دستور کار قرار داده ایم.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 25
برچسب ها:
دیدگاه ها