موشن گرافیک حمایت از کالای ایرانی تولید شد

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
شنبه - ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
موشن گرافیک حمایت از کالای ایرانی تولید شد

مسئول روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: روابط عمومی ها می توانند با تولید محتواهای فرهنگی با استفاده از قالب های هنری، حمایت از کالای ایرانی را به گفتمان عموم جامعه تبدیل کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، هادی شادکام مسئول روابط عمومی این اداره کل با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به حمایت از کالای ایرانی گفت: رهبر انقلاب اسلامی با نامگذاری سال، راهبرد و جهت فعالیت های تمام دستگاه ها و نهادها را در طول سال مشخص نموده و همگان باید برای تحقق این مهم تلاش کنند.
مسئول روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ابراز کرد: روابط عمومی های ادارات و دستگاه های اجرایی کشور در راستای عملیاتی شدن و تحقق شعار سال نقش اساسی دارند و جریان سازی و ایجاد گفتمان حمایت از کالای ایرانی از وظایف روابط عمومی ها در سال جدید است.
شادکام افزود: روابط عمومی ها می توانند با استفاده از قالب هنر و ابزارهای گرافیکی تعصب مصرف کالای ایرانی و حمایت از تولید ملی را در اقشار مختلف مردم ایجاد کنند.
وی ادامه داد: روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در راستای تشویق مردم و جلب مشارکت همگانی در حمایت از کالای ایرانی و عدم استفاده از کالاهای خارجی و قاچاق، موشن گرافیک حمایت از کالای ایرانی را تولید کرد.
مسئول روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: این موشن گرافیک بصورت اقناعی و در پاسخ به سؤال “چرا باید کالای ایرانی بخریم”با تلاش و ابتکار همکارانم در روابط عمومی این اداره کل تولید شده که تدوین این کار توسط سعید ثاقب فرد و با گویندگی عبدالله ابراهیمی انجام شده است.
گفتنی است فایل این موشن گرافیک در شبکه اجتماعی سروش به آدرس sapp.ir/ido_kh_ir و آپارات به آدرس www.aparat.com/idokhir قابل مشاهده و دانلود می باشد.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 126
برچسب ها:
دیدگاه ها