برگزاری دوره تربیت داور حسن حفظ در مشهد

دسته: اخبار در رسانه ها
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
برگزاری دوره تربیت داور حسن حفظ در مشهد

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از برگزاری دوره تربیت داور حسن حفظ خبر داد.

مهدی رمضانی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌ کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان رضوی، در رابطه با دوره تربیت داور حسن حفظ، گفت: ۶ آقا و ۱۹ خانم در این دوره که ۱۳ و ۱۴ اردیبهشت‌ماه در سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد.

رمضانی با اشاره به اینکه افراد شرکت‌کنندگان در این دوره باید حداقل گواهینامه حفظ سطح سه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته باشند، ابراز کرد: در پایان این دوره آموزشی از حفاظ شرکت‌کننده آزمون گرفته خواهد شد و کسانی که نمره قبولی را به دست آورند، گواهینامه حسن حفظ قرآن اعطا خواهد شد.

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌ کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه محمدمهدی بحرالعلوم، استاد حفظ قرآن و رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این دوره تدریس خواهد کرد، تشریح کرد: دوره تربیت داور چند سال قبل نیز برگزار شده بود و در دستور کار خود داریم که دوره تربیت داور تجوید، وقف، ابتدا و … برگزار کنیم.

وی در پایان گفت: دستگاه‌های مختلف برای برگزاری مسابقات قرآن به سازمان تبلیغات اسلامی درخواست داور می‌دهند، بنابراین ما به افرادی نیاز داریم که مدرک تخصصی داوری قرآن داشته باشند، در همین راستا برگزاری چنین دوره‌هایی ضروری است.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 65
برچسب ها:
دیدگاه ها