دوره تربیت داور حُسن حفظ در مشهد مقدس برگزار شد

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
دوره تربیت داور حُسن حفظ در مشهد مقدس برگزار شد

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌ کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از برگزاری دوره تربیت داور حسن حفظ در مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، مهدی رمضانی، رئیس اداره امور قرآنی این اداره‌ کل با اشاره به برگزاری دوره تربیت داور حسن حفظ، گفت: ۶ آقا و ۱۹ خانم در این دوره که ۱۳ و ۱۴ اردیبهشت‌ ماه در این اداره کل برگزار شد، شرکت کردند.
رمضانی با اشاره به اینکه افراد شرکت‌ کنندگان در این دوره باید حداقل گواهینامه حفظ سطح سه داشته باشند، ابراز کرد: در پایان این دوره آموزشی از حفاظ شرکت‌کننده آزمون گرفته شد و کسانی که نمره قبولی را به دست آورند، گواهینامه حسن حفظ قرآن اعطا خواهد شد.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌ کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه محمد مهدی بحرالعلوم، استاد حفظ قرآن و رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این دوره تدریس کرد، تشریح کرد: دوره تربیت داور چند سال قبل نیز برگزار شده بود و در دستور کار خود داریم که دوره تربیت داور تجوید، وقف، ابتدا و.. . برگزار کنیم.
وی در پایان گفت: دستگاه ‌های مختلف برای برگزاری مسابقات قرآن به سازمان تبلیغات اسلامی درخواست داور می‌دهند، بنابراین ما به افرادی نیاز داریم که مدرک تخصصی داوری قرآن داشته باشند، در همین راستا برگزاری چنین دوره‌هایی ضروری است.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 69
برچسب ها:
دیدگاه ها