ترس برخی مسئولان از دشمن به خاطر فقدان تربیت قرآنی است

دسته: اخبار در رسانه ها
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
ترس برخی مسئولان از دشمن به خاطر فقدان تربیت قرآنی است

رئیس هیئت مدیره تشکل های قرآنی خراسان رضوی گفت: باید بدانیم ترس برخی مسئولان از دشمنان به خاطر فقدان تربیت قرآنی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام  علی عزیزی صبح پنجشنبه در همایش تجلیل از اساتید و مدیران قرآنی خراسان رضوی اظهارکرد: اگر مسئولین ما در برخی عرصه ها از دشمنان ترس و واهمه دارند و مقابل هجمه های دشمنان کوتاه می آیند به خاطر این است که تربیت قرآنی ندارند و نمونه والای اندیشه و تربیت قرانی مقام معظم رهبری هستند که با این اندیشه در مقابل تمامی هجمه های دشمنان ایستادگی و تمامی نقشه های آنان را نقش بر آب کرده اند.

وی افزود: امروزه موسسات قرآنی باید توجه داشته باشند که برای جهان بشریت و نگاه بلند مهدویت فعالیت و نسلی را تربیت کنند که بتوانند به جهان بشریت اندیشه های قرآنی را منتقل کنند.

عزیزی افزود: اگر جامعه ما با قران مانوس شود بسیاری از مشکلات حل و فصل می شود .اگر می خواهیم جامعه را در مقابل مشکلات فرهنگی و تهاجمات فرهنگی بیمه کنیم باید قرآن را به بطن زندگی  مردم ببریم و نسلی قرانی را پرورش دهیم.

وی اضافه کرد: این هیئت مدیره از انجمن های خیرین ، مفسران ، مشاوران خانواده و آموزش و پرورش تشکیل شده که هر انجمن وظایف مربوط به خود را پیگیری می کند، با آستان قدس رضوی جلساتی را برگزار کردیم و قرار شده است موسسات قرآنی ما ابتدا در استان و سپس در کل کشوربا عنوان پایگاه های آستان قدس فعالیت کنند.

عزیزی بیان کرد: جلساتی را با آیت الله علم الهدی و سایر مدیران استانی داشتیم تا بتوانیم از سال آینده در ابتدای ماه مبارک رمضان تجمع میلیونی فعالین قرآنی را مشابه تجمع اربعین در مشهد برگزار کنیم.

  1. وی ابراز امیدواری کرد که با کوشش بیشتربتوانیم  فرهنگ و معارف قرآنی را هر چه بیشتر در بین مردم گسترش دهیم.

نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 69
برچسب ها:
دیدگاه ها