ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای تبلیغ دین

دسته: ویژه شهرستانها
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای تبلیغ دین

در آستانه ماه مبارک رمضان، همایش طلایه داران هدایت جمعه مورخه ۹۷/۲/۲۱ با حضور بیش از ۳۰۰ مبلغ و مبلغه مذهبی در محل دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، جواد اسماعیلی مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، ابراز کرد: حجت‌الاسلام رئیسی در همایش طلایه داران هدایت ویژه مبلغان اعزامی خراسان رضوی در ماه مبارک رمضان، در مشهد گفت: امروز شبکه های اجتماعی حقیقی مانند مساجد، حسینیه ها و هیات ها و تشکل های مذهبی نباید از شبکه های مجازی عقب بمانند.

وی افزود: بی شک مهمترین عامل عداوت دشمنان اسلام با شبکه های اجتماعی حقیقی نظیر مسجد، هیات مذهبی یا حسینیه از باب تاثیرگذاری آنها بر دلهاست.
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اهمیت ارتباط روحانیون با مردم در فضای جامعه امروز گفت: هم اینک زمینه برای تبلیغ معارف دینی در سطح جامعه نسبت به گذشته، بیشتر فراهم شده است.
حجت‌الاسلام رئیسی افزود: آمار و ارقام نشان می دهد توجه به معنویت، دین و توجه به مکتب اسلام در سراسر دنیا رو به افزایش است.
وی با بیان اینکه امروز جریان رسانه ای غرب مطمئن است پخش کلام رهبری در دلها نفوذ می‌کند گفت:لذا آنچه در دنیا باعث شده تا رسانه های خارجی سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی را بایکوت کنند همان اراده جدی فضای حاکم بر رسانه ها و اپراتوریرسانه ای غرب است.
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به گستردگی دایره شبهات نسبت به دین و معارف اهل بیت علیهم السلام افزود: دشمنان می خواهند تا موضوع زیارت را در شبکه های مختلف مجازی و رسانه ای در ذهن مردم مخدوش کنند.
وی گفت: همین عامل باعث شده تا مسئولیت مبلغان دینی برای آگاه سازی افکار عمومی در این باره سنگین ترشود.
حجت‌الاسلام رئیسی افزود: گرچه امروز داعش در دنیا از بین رفته اما جریان تکفیری و تفکر انحرافی آن کماکان همچنان باقیست.
وی گفت: بنابراین مبلغان مذهبی ما، برای جلوگیری از گسترش این تفکر انحرافی و تکفیری باید بیش از پیش تلاش کنند.
لازم به ذکر است: ۱۰۰ نفر از مبلغان و مبلغات اداره تبلیغات اسلامی مشهد در این همایش شرکت کردند.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 58
برچسب ها:
دیدگاه ها