اعزام ۲۰۰ روحانی به مناطق شهری و روستائی سبزوار در ماه رمضان

دسته: ویژه شهرستانها
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
اعزام ۲۰۰ روحانی به مناطق شهری و روستائی سبزوار در ماه رمضان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار از اعزام بیش از ۲۰۰ مبلغ و مبلغه امور دینی به مناطق شهری و روستای این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام سید محمد جواد سجادی نژاد گفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، بیش از ۲۰۰ مبلغ و مبلغه امور دینی به مراکز مذهبی، فرهنگی و آموزشی مناطق شهری و روستائی شهرستان های سبزوار، خوشاب و داورزن اعزام می شوند.

وی گفت: در این برنامه که از ۲۵ اردیبهشت ماه جاری آغاز می‌ شود، پیش بینی می‌شود بیش از ۲۰۰ مبلّغ و مبلغه به مساجد، تکایا، هیئات مذهبی، ادارات، مدارس و دیگر مراکز فرهنگی اعزام و در ایام ماه مبارک رمضان به فعالیت های مختلف فرهنگی و تبلیغی از جمله برپائی نمازجماعت، بیان احکام و پاسخ به شبهات دینی و مذهبی، گفتمان های دینی، برپائی مراسم مذهبی و شعائر اسلامی و… بپردازند.

وی افزود: این مبلغان که عموماً بومی شهرستان سبزوار می باشند توسط سازمان تبلیغات اسلامی، دفتر تبلیغات اسلامی و حوزه های علمیه شهرستان های قم، مشهد، تهران و… به سبزوار اعزام و توسط اداره تبلیغات اسلامی سبزوار، در مراکز یاد شده شهرستان های خوشاب، داورزن و سبزوار توزیع می شوند.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 50
برچسب ها:
دیدگاه ها