علم و شرح صدر از شاخص های تبلیغ است

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
علم و شرح صدر از شاخص های تبلیغ است

آیت الله رییسی گفت:مسجد،هیات مذهبی وحسینیه شبکه اجتماعی حقیقی در برابر شبکه های مجازی است که جوانان را گرد هم می آورد لذاباید امروز این شبکه اجتماعی حقیقی با موضوع مبلغان حفظ شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، آیت الله رئیسی در همایش طلایه داران هدایت ویژه مبلغان اعزامی ماه مبارک رمضان گفت: امروز شبکه های اجتماعی حقیقی مانند مساجد، حسینیه ها و هیات ها و تشکل های مذهبی نباید از شبکه های مجازی عقب بمانند.
وی افزود: بی شک مهمترین عامل عداوت دشمنان اسلام با شبکه های اجتماعی حقیقی نظیر مسجد، هیات مذهبی یا حسینیه از باب تاثیرگذاری آنها بر دلهاست.
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اهمیت ارتباط روحانیون با مردم در فضای جامعه امروز گفت: هم اینک زمینه برای تبلیغ معارف دینی در سطح جامعه در مقایسه با گذشته، بیشتر فراهم شده است.
آیت الله رئیسی افزود: آمار و ارقام نشان می دهد توجه به معنویت، دین و توجه به مکتب اسلام در سراسر دنیا رو به افزایش است.
وی با بیان اینکه امروز جریان رسانه ای غرب مطمئن است پخش کلام رهبری در دلها نفوذ می‌کند، گفت: لذا آنچه در دنیا باعث شده است رسانه های خارجی سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی را بایکوت کنند، همان اراده جدی فضای حاکم بر رسانه ها و امپراتوری رسانه ای غرب است.
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به گستردگی دایره شبهات به دین و معارف اهل بیت علیهم السلام افزود: دشمنان می خواهند تا موضوع زیارت را در شبکه های مختلف مجازی و رسانه ای در ذهن مردم مخدوش کنند.
وی گفت: همین عامل باعث شده است تا مسئولیت مبلغان دینی برای آگاه سازی افکار عمومی در این باره سنگین تر شود.
آیت الله رئیسی افزود: گرچه امروز داعش در دنیا از بین رفته اما جریان تکفیری و تفکر انحرافی آن کماکان همچنان باقی است.
وی گفت: بنابراین مبلغان مذهبی ما، برای جلوگیری از گسترش این تفکر انحرافی و تکفیری باید بیش از پیش تلاش کنند.
آیت الله رئیسی افزود: جامعه سازی قرآنی نیاز به داشتن علم و شرح صدر دارد که نمونه بازر آن مقام معظم رهبری است، علم و شرح صدر از شاخص های تبلیغ است که آن را همراه با موفقیت می سازد.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 67
برچسب ها:
دیدگاه ها