امروز جامعه، تشنه اندیشه های امام خمینی است

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۱۰ خرداد ۱۳۹۷
امروز جامعه، تشنه اندیشه های امام خمینی است

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تأکید کرد: امروز روحانیون باید حصن حصین، صدر امین، عقل وزین جامعه و مصدر گفتن قول سدید در جامعه باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام کاظم لطفیان در جمع روحانیون مستقر شهرستان مشهد مقدس گفت: امام خمینی(ره) با الگوگیری از ائمه معصومین(ع) در ابعاد معنویت، اخلاق، فلسفه، فقه و اصول، تفسیر قرآن، استاد مسلمی بود و در حوزه مدیریت اجتماعی نیز یک مدیر تمام عیار به حساب می‌آمدند و هر آنچه برای مدیریت فرد و جامعه نیاز بود در شخصیت امام راحل وجود داشت؛ از همین رو شخصیت امام را باید در مسیر تاریخ به تجزیه و تحلیل بپردازیم، زیرا امام از جمله شخصیت‌هایی هستند که از صدر اسلام تاکنون برای دین اسلام فعالیت‌های زیادی انجام دادند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: ولایت فقیه به ملت ما هویت تازه بخشید و امروز وظیفه و رسالت ما حفاظت از این اعتقاد قرآنی است.
حجت‌الاسلام لطفیان خاطر نشان کرد: امروز دشمن در تلاش است تا نظام جمهوری اسلامی را ناکارآمد جلوه بدهد، ولی باید با تمام توان از اندیشه و راه امام راحل دفاع کرد و این رسالت ماست.
وی افزود: جامعه ما تشنه اندیشه های امام راحل است و باید با توجه به تقارن مناسبت های لیالی قدر و شهادت امیرالمؤمنین علی علیه السلام و رحلت معمار کبیر انقلاب اسلامی از این فرصت استثنایی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استفاده کرد و با برنامه ریزی، مردم را با اندیشه های امام راحل آشنا کرد.
حجت‌الاسلام لطفیان گفت: شما بعنوان آتش به اختیاران انقلاب اسلامی، برای ساماندهی لشکر جوانان که از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری است باید تلاش کنید.
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تأکید کرد: امروز روحانیون باید حصن حصین، صدر امین، عقل وزین جامعه و مصدر گفتن قول سدید در جامعه باشد.
وی افزود: روحانیون در مقابل پروژه نفوذ باید حصن حصین باشد و سد ایجاد نماید و در برابر بزرگترین امانت، که نظام جمهوری اسلامی است صدر امین بوده و در جامعه مظهر عقلانیت باشد.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 62
برچسب ها:
دیدگاه ها