کانون های فرهنگی تبلیغی، در حوزه فرهنگی آتش به اختیار باشند

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۷ تیر ۱۳۹۷
کانون های فرهنگی تبلیغی، در حوزه فرهنگی آتش به اختیار باشند

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: کانون های فرهنگی تبلیغی با همت بالا برای مشکلات، چاره اندیشی های بسیار راهگشا دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام کاظم لطفیان در مراسم تقدیر از برترین کانون های فرهنگی تبلیغی استان اظهار کرد: مهمترین مشکلی که امروز نظام اسلامی با آن روبه روست مسئله آسیب های اجتماعی است که کانون های فرهنگی و تبلیغی در مبارزه با آسیب ها می توانند بسیار تاثیر گزار باشند.
وی افزود: یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری که در جلسات با مسئولان مطرح می‌کنند مبارزه با آسیب های اجتماعی و زدودن این آسیب ها از چهره نظام اسلامی است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: امام صادق (ع) در حدیثی می فرمایند دو عامل مهم مانع پیشرفت فرد و جامعه می‌شود اولین عامل کم همتی است که یکی از آسیب های امروز جامعه ماست و انقلاب اسلامی شکل گرفت تا در مردم همت رسیدن به قله های پیشرفت زیاد شود و دومین عامل نبود چاره اندیشی بوده که یکی از اشکالات مهم امروز در عرصه مدیریت کشور است.
حجت‌الاسلام لطفیان ادامه داد: کانون های فرهنگی تبلیغی با همت بالا برای مشکلات چاره اندیشی های ساده ولی بسیار راهگشا دارند و براساس فرمایش مقام معظم رهبری آتش به اختیار در حوزه های فرهنگی می توانند فعالیت کنند.
وی تصریح کرد: اینکه رئیس مجمع کانون های فرهنگی تبلیغی استان در کشور نیز همین سمت را بر عهده دارند ظرفیت خوبی است تا تصمیمات راهگشایی که در استان گرفته می‌شود به صورت الگو در کشور مطرح و اجرایی شود.
وی با اشاره به سخنان امام جمعه مشهد مقدس در جلسه برنامه ریزی جشن های دهه کرامت که خواستار حضور پررنگ تر مردم در برگزاری جشن ها شده بود گفت: امروز به همت کانون ها باید جریان فرهنگی در راستای هویت مشهد شکل بگیرد و برای برگزاری جشن های دهه کرامت مسئله چهلمین سالگرد انقلاب نیز مد نظر قرار گیرد.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 50
برچسب ها:
دیدگاه ها