فتنه فرهنگی مهمترین فتنه زمان حاضر است

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۰ تیر ۱۳۹۷

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: در فتنه فرهنگی تلاش می‌شود دینداران یا بی تفاوت باشند یا در اصول و مبانی تشکیک نمایند که نتیجه آن کنار گذاشتن دین از صحنه اجتماعی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام کاظم لطفیان در گردهمایی روحانیون شهرستان های مشهد و بینالود، با اشاره به نقش روحانیون در بصیرت افزایی جامعه گفت: جامعه اسلامی امروز بیش از گذشته به آگاهی و معرفت دینی نیازمند است و این مهم بر دوش روحانیون قرار دارد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از روحانیون خواست مسائل سیاسی را از دریچه اعتقادی برای مردم تبیین کنند تا از سیاست زدگی جامعه جلوگیری شود.
وی با اشاره به فتنه های فرا روی نظام جمهوری اسلامی گفت: انقلاب اسلامی در چهار دهه اخیر فتنه های رنگارنگی را در برابر خود دیده و بحمدالله به سلامت عبور کرده است.
وی از تراکم فتنه ها در چهلمین سال انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: اکنون هم فتنه ها دست به دست هم داده تا انقلاب اسلامی را نابود سازد.
حجت‌الاسلام لطفیان گفت: فتنه فرهنگی مهمترین فتنه زمان حاضر است که در آن سازشکاری، بی تفاوتی، تشکیک در اصول و مبانی تجلّی می یابد.
وی گفت: در این فتنه تلاش می‌شود دینداران یا بی تفاوت باشند یا در اصول و مبانی تشکیک نمایند که نتیجه آن کنار گذاشتن دین از صحنه اجتماعی است.
وی همچنین از فتنه های اقتصادی برای ناکارآمدی نظام به‌عنوان نقطه تمرکز دشمنان نام برد و گفت: انشاء الله با خردمندی از این فتنه نیز عبور خواهیم کرد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی فتنه های سیاسی و نظامی را از دیگر راهبردهای دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی دانست و از روحانیون خواست سهم بیشتری به بصیرت افزایی و تقویت معرفت انقلابی مردم اختصاص دهند.
وی در پایان سخنان خود با اشاره به دهه کرامت از روحانیون خواست نسبت به مردمی شدن جشن های دهه کرامت اقدام نمایند.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 52
برچسب ها:
دیدگاه ها