اصل مهم در مدیریت هیئت های مذهبی مبارزه با ضد ارزش ها است

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۷ تیر ۱۳۹۷

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تأکید کرد: عشق، معرفت، وحدت، عقلانیت و مدیریت برای آنست که یک جریان حماسی برای مبارزه با ضد ارزش ها راه بیندازیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام کاظم لطفیان در گردهمایی رؤسای شوراهای هیئات مذهبی خراسان رضوی ابراز کرد: مسئول هیئت مذهبی کسی است که قلب او سرشار از عشق به خداوند متعال و اولیای الهی باشد و اولین گام برای حضور در این عرصه نورانی داشتن قلبی مطمئن و با صفا است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تأکید کرد: باید نقشه راه هیئت های مذهبی را با وجود تمام اختلاف ها در سلایق و سبک ها ترسیم کنیم و امروز در این شرایط سخت است که نباید بگذاریم پرچم دین خدا روی زمین بماند.
وی با اشاره به مهم ترین مأموریت در هیئت های مذهبی گفت: عشق، معرفت، وحدت، عقلانیت و مدیریت برای آنست که یک جریان حماسی برای مبارزه با ضد ارزش ها راه بیندازیم.
حجت‌الاسلام لطفیان تصریح کرد: هرجا موضوع، تقویت ارزش های دینی است هیئت مذهبی باید بنیانگذار و مقوّم آن باشد و هر جا ضد ارزشی اتفاق می افتد هیئت مذهبی باید در زیر پرچم خیمه مبارزه با ضد ارزش ها، در صف اول باشد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خراسان ر ضوی با اشاره به ضرورت فعالیت هیئت های مذهبی در زمینه مبارزه با آسیب های اجتماعی گفت: نباید سرگرم کارهای بدون اولویت شویم و مأموریت شما فقط محدود در دایره هیئت داری نباشد بلکه امروز که ارزش ها مورد تهاجم قرار گرفته و فتنه های رنگارنگی بوجود آمده است باید از جریان ریشه دار ارزشی مراقبت کرد و حماسه و ستیز با ضد ارزش ها اصل مهم در مدیریت هیئت های مذهبی است.
رئیس ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی خراسان رضوی تصریح کرد: امروز جریان خزنده خطرناکی بدنبال آنست که القا کند هیئت مذهبی سیاسی نیست در حالی که باید گفت در طول تاریخ سیاسی ترین گروه ها و تجمع ها را هیئت های مذهبی برگزار می کردند و هرجا پای ارزش ها و مبارزه با ضد ارزش ها بوده هیئت مذهبی میاندار آن بوده است و امروز هیئت مذهبی طراز انقلاب اسلامی یعنی هیئت سیاسی البته باید تأکید کرد که هیئت مذهبی نه سیاست زده است و نه وامدار و پایگاه احزاب و جناح های سیاسی بلکه هیئت مذهبی وظیفه مدار بوده و باید پایگاه ولایت باشد.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 48
برچسب ها:
دیدگاه ها