تلاش برای مظلومیت زدایی از ساحت قرآن کریم

دسته: اخبار در رسانه ها
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۳ مرداد ۱۳۹۷
تلاش برای مظلومیت زدایی از ساحت قرآن کریم

مشهد-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: باید همه تلاش مان را برای مظلومیت زدایی از ساحت قرآن کریم به‌کار ببندیم .

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام کاظم لطفیان سه شنبه شب در گردهمایی کارشناسان قرآنی ادارات تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اشاره به وضعیت اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور اظهار کرد: به‌عنوان یک معلم و کارشناس قرآنی معتقدم در ارائه نسخه ای از معارف قرآن کریم که رفع کننده عطش جامعه باشد کوتاهی شده است.

وی گفت: مسئولیت شما به عنوان کارشناسان قرآنی سنگین است و یک کارشناس قرآنی یعنی کسی که مبنا و الگوی خیلی از رفتارها قرار می گیرد به همین دلیل  باید خیلی مراقب باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بیان کرد: نیروی قرآنی باید سرآمد همه نیروها از لحاظ سلوک و رفتار و هم از نظر اندیشه و بینش باشد.

لطفیان تصریح کرد: در حوزه قرآنی وضعیت خوبی داریم ولی جایگاه خراسان رضوی در مقایسه با سایر استان ها پایین است و این در شأن استا نیست.

وی خطاب به کارشناسان قرآنی تاکید کرد: باید تراز قرآنی فعالیت هایتان را جدّی دنبال کنید و با اشتیاق و با انگیزه برنامه های قرآنی را انجام دهید و بدانید که فضا برای نوآوری در عرصه فعالیت های قرآنی بسته نیست و ما پشتیبان شما هستیم و باید همه تلاش مان را برای مظلومیت زدایی از ساحت قرآن کریم به‌کار ببندیم و زمانی عمرمان مبارک می‌شود که در مسیر قرآن مجید باشید.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 110
برچسب ها:
دیدگاه ها