دومین دوره تربیت مربی سواد رسانه ای در مشهد برگزار می‌شود

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۷ شهریور ۱۳۹۷

کارشناس رسانه و فضای مجازی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از برگزاری دوره تربیت مربی سواد رسانه ای به همت این اداره کل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمود غلامی جامی گفت: دومین دوره تربیت مربی سواد رسانه ای ویژه طلاب و روحانیون استان خراسان رضوی با هدف مقابله هوشمند و فعال با جنگ نرم دشمن در عرصه رسانه برگزار می‌شود.
وی درباره مراحل اجرایی و شرایط مخاطبان دوره عمومی تربیت مبلّغ رسانه ای گفت: طلاب ملبّس به لباس روحانیون و سطح ۲ به بالا و آشنایی با رسانه و فعالیت اجمالی در آن از شرایط ثبت‌نام در این دوره آموزشی محسوب می‌شود.
کارشناس رسانه و فضای مجازی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی افزود: این فراخوان با شناسایی خلأهای موجود در استان، شهرستان های فاقد مربی رسانه را شناسایی نموده و دعوت به مصاحبه خواهد نمود و ظرفیت دوره ۳۰ نفر بوده که ۵ نفر از مشهد مقدس و باقی از شهرستان ها گزینش می شوند.
حجت‌الاسلام غلامی جامی تعداد جلسات دوره عمومی تربیت مبلغ رسانه ای را ۲۰ جلسه است در طی دو هفته دانست و ادامه داد: محورهای اصلی این دوره آموزشی، سواد رسانه ای، تربیت رسانه ای و تبلیغ رسانه ای است و در پایان جلسات، اعضای دوره موظف به ارائه اثر رسانه ای در قالب پاورپوینت بوده و امتحان کاربردی از آن ها گرفته خواهد شد.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 41
برچسب ها:
دیدگاه ها