۳۳۷۰ مبلغ خراسانی در حوزه پیشگیری از اعتیاد فعال هستند

دسته: پیام ها
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۱ مهر ۱۳۹۷

مسئول آموزش اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: سه هزار و ۳۷۰ نفر از مداحان، مبلغان و ائمه جماعات استان آموزش های مربوط به پیشگیری از اعتیاد را فرا گرفته اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، عبدالله ابراهیمی گفت: پیشگیری از اعتیاد و دیگر آسیب های اجتماعی و کاهش آنها مورد توجه مسئولان به‌ویژه رهبر معظم انقلاب است که در همین راستا سازمان تبلیغات اسلامی برنامه های مستمر و مختلفی در دست اجرا دارد.

وی اظهار کرد: فعالیت در حوزه علمی، پژوهشی، آموزشی، اطلاع‌رسانی و تبلیغی و استفاده از ظرفیت مبلغان دینی از جمله برنامه های سازمان تبلیغات اسلامی برای کاهش آسیبهای اجتماعی است و تاکنون ۴۰۰ جلسه پیشگیری از اعتیاد در مساجد حاشیه شهر مشهد و دیگر مساجد محوری این شهر برگزار شده است.
مسئول آموزش و پژوهش اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی افزود: در ماه مبارک رمضان تعدادی از مبلغان آموزش دیده به منظور تشویق معتادان در حال ترک به ۱۱ مرکز ترک اعتیاد اعزام شدند و با هماهنگی سپاه امام رضا (ع) و اداره کل بهزیستی استان در آخر ماه صفر هم تعداد دیگری از مبلغان و کارشناسان دینی به این مراکز اعزام می شوند.


نوشته شده توسط:modirs - 632 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 41
برچسب ها:
دیدگاه ها