عمل به اقتصاد اسلامی راه برون رفت از مشکلات

دسته: پیام ها , خبر یک
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۵ مهر ۱۳۹۷

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: با تمام دشمنی ها، چهل سال از انقلاب اسلامی گذشته و به لطف خدا و با وجود ولایت فقیه این بحران ها مانند موجی بود که آرام گرفته و کشور اداره شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، آیت الله محمد هادی عبدخدایی عضو مجلس خبرگان رهبری در دوره آموزشی روحانیون مستقر در مشهد مقدس گفت: شما مبلّغان، پیام رسان قرآن و عترت هستید لذا هر منطقه ای که می روید به واسطه قرآن و عترت عطر افشانی کنید و قرآن را به متن جامعه ببرید و مردم را با متن، تفسیر و تدبّر در قرآن آشنا کنید و سپس متون مربوط به اهل بیت علیهم السلام را گسترش دهید و از نهج البلاغه و صحیفه سجادیه بهره ببرید.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: به اصل نظام و ولایت فقیه باید وفادار بود و ارزش ها و پیشرفت ها را تبیین کرد و تا سرحد شهادت هم پای نظام مان هستیم.
وی افزود: چهل سال از انقلاب اسلامی گذشته و با تمام دشمنی هایی که انجام می‌شود اما به لطف خدا و با وجود ولایت فقیه این بحران ها مانند موجی بود که آرام گرفته و کشور اداره شده است.
آیت الله عبدخدایی ادامه داد: ما پیشرفت های زیادی از لحاظ نظامی، علمی و سیاسی داشتیم و البته در زمینه اقتصاد مشکل داریم که اگر هم دولت و هم ملت، ولخرجی ها را کنار بگذاریم و عقل معاش داشته باشیم آن هم قابل حل است و اگر به اقتصاد اسلامی عمل کنیم مشکلاتمان حل می‌شود.


نوشته شده توسط:modirs - 632 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 51
برچسب ها:
دیدگاه ها