دوره آموزش تخصصی روحانیون مستقر در مشهد برگزار شد

دسته: ویژه شهرستانها
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۶ مهر ۱۳۹۷

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد گفت: دوره آموزشی تخصصی کوتاه مدت ویژه ۱۵۰ نفر از روحانیون مستقر شهرستان های مشهد، کلات، فریمان،سرخس و بینالود در این شهرستان برگزار شد.

آیت الله عبد خدایی
به گزارش روابط‌عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی:حجت‌الاسلام علی کریم پور ابراز کرد: این دوره به منظور آموزش و بکارگیری روشهای نوین در امر تبلیغ و کلاسداری و همچنین علاقه مندی طلاب و مبلغان به شیوه های تازه تشکیل شد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، تاکید کرد: روحانیون مستقر در محل خدمت خویش، محل رجوع اقشار مختلف اجتماعی هستند و از این رو لازم است دانش لازم را در زمینه مسائل اجتماعی داشته باشند تا بتوانند به بهترین نحو ممکن پاسخگوی نیازهای فکری مردم و به‌ویژه خانواده‌ها باشند.
وی افزود: برگزاری این کارگاه آموزشی فرصتی است که از یکسو بخشی از آموزه های پیشین بازآموزی شود، و از سوی دیگر، معلومات جدیدی در زمینه مسائل مربوط به خانواده آموزش داده شود.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، هدف از برگزاری این دوره ها را هماهنگ سازی تبلیغ، تخصصی کردن روش های تبلیغ، ارتقای سطح آگاهی های عمومی، تخصصی و تقویت کارکردهای عبادی، فرهنگی، اجتماعی و تبلیغی روحانیون مستقر اعلام کرد.
حجت‌الاسلام کریم پور تصریح کرد: در این دوره آموزشی یک روزه مباحثی از جمله سواد رسانه ای، شاخص های هدایت انقلابی در نگاه رهبر معظم انقلاب و آسیب های اجتماعی با حضور آیت الله عبد خدایی، حجج اسلام سید ابوالفضل موسوی، نظافت و نوایی ارائه شد.
لازم به ذکر است ۱۵۰مبلغ از شهرستان های مشهد، کلات، فریمان،سرخس و بینالود در این دوره شرکت کردند.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 41
برچسب ها:
دیدگاه ها