دشمنان انقلاب اسلامی هر روز رسواتر می شوند

دسته: اخبار در رسانه ها
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۳ مهر ۱۳۹۷

مشهد-معاون مجلس واستان های سازمان تبلیغات اسلامی گفت:دشمنان انقلاب اسلامی هر روز رسواتر و شکست پذیرتر می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام علی دارابی ظهر یکشنبه در جلسه ستاد داخلی زائران پیاده امام رضا(ع) که در سازمان تبلیغات مشهد برگزار شد اظهارکرد: امروز توطئه های دشمنان برای کم رنگ کردن حضور زائران حرکت حساب شده ای است و آنها تصور می‌کنند می توانند نقشه های خود را طراحی و اجرا کنند.

وی افزود: این در حالی است که به لطف خداوند و توجه اهل بیت(ع) دشمنان انقلاب اسلامی هر روز رسواتر و شکست پذیرتر می شوند وما وظیفه داریم ورود جدی داشته باشیم و در محیط پیرامونی خود به نحو شایسته به انجام وظایف بپردازیم.

دشمنان انقلاب اسلامی هر روز رسواتر می شوند

سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: ایجاد قرارگاه فرهنگی و تبلیغی دهه آخر صفر نشان می دهد که کارها باید به صورت جبهه ای و جهادی و میدانی انجام شود و از اینکه بصورت جهادی در صحنه هستید از شما تشکر می‌کنم و باید بدانیم هرگاه کارها همراه با اعتقاد باشد هم اثرگذاری اش بیشتر است و هم خستگی ناپذیر می شویم.

دارابی خاطرنشان کرد: با نیروهای مؤمن متعهد انقلابی و با اخلاص، کارها به راحتی انجام شدنی است و موضوع زائران پیاده امام رضا(ع) یک کار فرا سازمانی است و توقع ما از خراسان رضوی جریان سازی و گفتمان آفرینی در ساحت های مختلف فرهنگی، دینی و اجتماعی است.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 56
برچسب ها:
دیدگاه ها