فعالیت ۱۰۰ پایگاه فرهنگی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی

دسته: اخبار در رسانه ها
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۳ مهر ۱۳۹۷

مشهد-معاون امور مجلس و استان های سازمان تبلیغات اسلامی گفت:۱۰۰ پایگاه فرهنگی اجتماعی با حضور یک روحانی در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی در حاشیه شهرهای بزرگ کشور فعالیت دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام علی دارابی ظهر یکشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی اظهار کرد: رهبر انقلاب در حکم انتصاب حجت‌الاسلام  قمی،  سازمان تبلیغات را از رویش های انقلاب اسلامی دانستند و امروز که قریب به چهار دهه از عمر این نهاد انقلابی می گذرد شاهد توفیقات در عرصه فرهنگ دینی هستیم البته طبیعی است که در این مسیر نیازمند ابتکارات و نوآوری  نیز هستیم  تا رسالت خودمان را به درستی انجام دهیم.

فعالیت ۱۰۰ پایگاه فرهنگی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی

وی افزود:با توجه به جریان تبلیغ سنّتی در کشور، تا پایان سال ۹۷، قریب به ۵ هزار روحانی مستقر در مناطق محروم و روستایی خواهیم داشت که در زمینه های تبلیغ دینی، مشاوره، برپایی مراسم های فرهنگی دینی و مقابله هوشمندانه با آسیب های اجتماعی فعالیت می‌کنند.

سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: براساس مطالبه مقام معظم رهبری و با عنایت به رصد دقیق و عالمانه حضرتعالی، نسبت به مأموریت های سازمان تبلیغات اسلامی مکلفیم گام های استواری برداریم و امروز با توجه به هجمه های جبهه معارض انقلاب اسلامی، اصحاب فرهنگ و تبلیغ رسالت جدی و انقلابی بر عهده دارند.

دارابی ادامه داد: در سراسر کشور بیش از ۱۰۰ پایگاه فرهنگی اجتماعی با حضور یک روحانی در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی در حاشیه شهرها فعالیت دارند که با استفاده از ظرفیت مردمی اقدامات مهمی را انجام داده اند.

معاون امور مجلس و استان های سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اهمیت و جایگاه قدسی خراسان رضوی گفت: در انتخاب مدیران سازمان تبلیغات معیارهایی مد نظر است و سعی داریم تا یک مدیر انقلابی و جهادی انتخاب شود، اما با توجه به شرایط زمانی اقتضا می کرد که جهت پیشبرد امور، کار به صورت سرپرستی ادامه داشته باشد و این افتخار را دارم که به‌عنوان سرپرست با همکاری دوستانمان، امور را در خراسان رضوی به صورت مجدّانه پیگیری کنیم.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 73
برچسب ها:
دیدگاه ها