۴۵ مبلغ و مبلغه به مناسبت اربعین و دهه آخر ماه صفر به مناطق شهری و روستایی گناباد اعزام می‌شود

دسته: ویژه شهرستانها
بدون دیدگاه
شنبه - ۵ آبان ۱۳۹۷

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد از اعزام تعدادی مبلغ و مبلغه به مناطق مختلف این شهرستان به مناسبت اربعین و دهه آخر ماه صفر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدرضا رحمانی با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی در ترویج آموزه های دینی نقش ارزنده ای دارد افزود: این اداره بر اساس ماموریت و رسالت خود در مناسبت های تبلیغی به مقابله با شبهات مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی می پردازد تا جامعه به‌ویژه جوانان جامعه اسلامی را از تهدیدات حفظ کند.

وی نقش مبلغان دینی را در بیان احکام و حقایق اسلامی پر رنگ و مشهود دانست و گفت: استمرار آرمان های والای انقلاب اسلامی ایران نیازمند فعالیت و روشنگری روحانیون و مبلغان است و مبلغان به منظور تبیین آموزه های دینی، فرهنگ اهل بیت(ع) و ارتقای سطح باورهای دینی مردم به نقاط مختلف شهرستان اعزام می شوند.

حجت‌الاسلام رحمانی با اشاره به اینکه پیش بینی می‌شود به مناسبت اربعین و دهه اخر صفر علاوه بر روحانیون مستقر، بیش از ۴۵ مبلغ و مبلغه به تکایا، حسینیه و مساجد شهرستان اعزام شود، افزود: مبلغان اعزامی علاوه بر اقامه نماز جماعت و برگزاری مراسم دعا و زیارت، توجه خاصی به بحث اقتصاد مقاومتی و مسائلی مانند کاهش اسیب های اجتماعی، آگاه سازی مردم نسبت به مسائل و مباحث اساسی اسلام خواهند داشت.

گفتنی است، به همت اداره تبلیغات اسلامی سال گذشته و همزمان با دهه اخر صفر تعداد ۳۳ مبلغ و مبلغه به نقاط متقاضی اعزام شده است.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 31
برچسب ها:
دیدگاه ها