مبلّغان در خنثی‌ سازی هجمه‌های فرهنگی دشمن، نقش مهمی دارند

دسته: پیام ها , خبر یک
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۶ آبان ۱۳۹۷

معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از اعزام ۱۲۵ مبلّغ به عتبات عالیات همزمان با اربعین حسینی(ع) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی بخشی معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی این اداره کل گفت: اداره کل تبلیغات اسلامی استان در ایام پایانی ماه صفر نسبت به فعال سازی همه شبکه‌های مرتبط جهت ارائه خدمات فرهنگی، تبلیغی و ساماندهی کاروان‌های پیاده دهه پایانی صفر و سایر کاروان‌ها اقدامات ویژه ای انجام داده است.
حجت‌الاسلام بخشی گفت: طبق سهمیه اعلام شده از سوی بعثه رهبری در استان، اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ۴۰ نفر از مبلّغان مجرّب و با انگیزه را به صورت سازماندهی شده قبل از اربعین جهت فعالیت های تبلیغی در موکب های ثابت در نجف و کربلا اعزام کرده و ۸۵ مبلّغ نیز جهت همراهی با کاروان های زائران اربعین به کشور عراق اعزام نموده است.
معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه مبلّغان به صورت جهادی در کاروان‌های اربعین به تبلیغ می پردازند افزود: مهم‌ترین وظایف مبلغان، اقامه نماز جماعت، بیان احکام، آداب و فضیلت زیارت، پاسخ به شبهات مختلف دینی و فرهنگی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، برگزاری مراسم دعا و ارائه مشاورهای دینی است.
وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب و نظام تمام توان خود را در شبهه افکنی، وارونه جلوه دادن اسلام و عدم بهره‌برداری صحیح زائران از مراسم اربعین به‌کار می بندند، افزود: مسئولیت مبلغان اعزامی در جهت خنثی‌سازی هجمه‌های فرهنگی دشمن بسیار خطیر است.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 71
برچسب ها:
دیدگاه ها