بر تغذیه فکری و اعتقادی زائران پیاده دهه آخر صفر مراقبت داشته باشیم

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۲ آبان ۱۳۹۷

معاون فرهنگی،پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد:مراقبت برتغذیه فکری واعتقادی زائر داشته باشیم تا زائران با فکر و شخصیت سالم به زیارت امام رضا مشرّف شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی بخشی معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی این اداره کل در گردهمایی توجیهی مسئولان ایستگاه های بین راهی دهه آخر صفر در مشهد مقدس گفت: زیارت هم دل را پوشش می دهد و هم عقل را و شکرگزاری نعمت همجواری و همسایگی با امام رضا علیه السلام، خدمت به زائران آن حضرت است.
حجت‌الاسلام بخشی تأکید کرد: زائر امام رضا علیه السلام شایسته تکریم و خدمت است و دستگاه ها و تشکل های مردمی از مدت ها قبل، با برنامه ریزی و برگزاری جلسات متعدد، بستر خدمت رسانی مطلوب به زائران را فراهم کرده اند.
ضرورت درک یکدیگر از نکاتی بود که معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بدان اشاره کرد و تصریح کرد: تشکل ها و نهادهای مختلفی در این مسیر خدمت رسانی می‌کنند و ضرورت دارد تا با درک وظایف و مسائل مرتبط همدیگر و دستگاه ها، مسیر این خدمت رسانی را بهتر و مطلوب تر کنیم.
وی در ادامه افزود: همانگونه که به فکر سلامتی و خوراک جسمی زائران هستید مراقبت بر تغذیه فکری و اعتقادی زائر نیز داشته باشیم تا زائران با فکر و شخصیت سالم به زیارت حضرت رضا مشرّف شوند و تقویت باورهای ایمانی و اعتقادی مهم ترین راهکار برای مقابله با تهاجم و توطئه فرهنگی دشمنان است.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 27
برچسب ها:
دیدگاه ها