ضرورت هم افزایی و همکاری بیشتر در دهه آخر صفر

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۲ آبان ۱۳۹۷

رئیس پلیس راه خراسان رضوی خطاب به مسئولان ایستگاه های صلواتی بین راهی گفت: بخشی از خدمات خود در طول مسیرها را برای زائران وسائل نقلیه اختصاص دهید تا ایمنی بیشتری را در جاده ها شاهد باشیم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، سرهنگ هادی امیدوار رئیس پلیس راه خراسان رضوی در گردهمایی توجیهی مسئولان ایستگاه های بین راهی دهه آخر صفر در مشهد مقدس با اشاره به پیچیدگی و اهمیت دهه آخر صفر گفت: مسأله حمل و نقل و ترافیک بسیار مهم است و نیازمند هم افزایی و همکاری هستیم.
سرهنگ امیدوار همچنین به مسئولان ایستگاه های صلواتی بین راهی در طول مسیر توصیه کرد: در راستای ایمنی بیشتر، در محدوده ایستگاه خدمات رسانی از نوارهای شبرنگ و هشدار استفاده شود.
وی افزود: طی هماهنگی های انجام شده، ایستگاه های صلواتی در طول مسیر در خلاف جهت ترافیک و با فاصله مناسب از جاده مستقر شوند و تمام سعی همکاران ما در پلیس راهور، پوشش ترافیکی مناسب و امنیت و سلامتی زائران است، چرا که این ایام، مسئولیت‌پذیری بیشتر و خدمت‌رسانی بهتری را می‌طلبد.
رئیس پلیس راه خراسان رضوی خطاب به مسئولان ایستگاه های صلواتی بین راهی افزود: بگونه ای برنامه ریزی کنید تا سلامتی و امنیت زائر نیز فراهم شود و خدشه ای به جریان ترافیک ایجاد نشود
و در ایستگاه های خدمت رسان مسائل ایمنی را رعایت کنید و بخشی از خدمات خود در طول مسیرها را برای زائران وسائل نقلیه اختصاص دهید تا ایمنی بیشتری را در جاده ها شاهد باشیم.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 37
برچسب ها:
دیدگاه ها