۱۷ کاروان پیاده از «جغتای» راهی مشهدالرضا شد

دسته: پیام ها , ویژه شهرستانها
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۲ آبان ۱۳۹۷

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جغتای از حرکت کاروان‌های پیاده این شهرستان به سمت مشهدالرضا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر وحدانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گفت: این زائران در قالب ۱۷ کاروان پیاده از مسیر شهرستان های جوین، خوشاب،فیروزه و نیشابور به مشهد الرضا (ع) عزیمت می‌کنند تا بار دیگر عشق و ارادت خود را به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) نشان دهند.
وحدانی تشریح کرد: دو هزار و ۵۰۰ نفر از زائران پیاده امام رضا در قالب ۱۷ کاروان از روستاهای جغتای شامل زمند، امیرآباد، زرقان، حطیطه، نوباغ، خداشاه،گوری،گلشن آباد،عباس آباد،حسین آباد، ابوچناری، ریواده، خسروشیر، فشانجرد، فریمانه،راه چمن و محمدآباد است که پس از طی مسیر شهرستان جغتای تا مشهدالرضا، به حرم علی بن موسی الرضا(ع) مشرف خواهند شد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جغتای خاطر نشان کرد: روحانی همراه در اکثر کاروان های پیاده روی جغتای حضور داشته و تیم های امداد رسانی هلال احمر جغتای در حوزه استحفاظی این شهرستان، زائران پیاده امام رضا(ع) را همراهی خواهند کرد.
وی با اشاره به برپایی ایستگاههای صلواتی بین راهی تشریح کرد: دو ایستگاه استقبال و پذیرایی از کاروان های پیاده روی در محدوده دو روستای نوباغ و زرقان مشغول خدمت رسانی به زوار امام هشتم می باشند که به همت شهرداری جغتای و بسیج این شهرستان راه اندازی شده اند.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 39
برچسب ها:
دیدگاه ها