زمینه سازی برای سازمان یافتن نیروهای مؤمن

دسته: پیام ها , ویژه شهرستانها
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۱ آذر ۱۳۹۷

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نیشابور گفت: زمینه‌ سازی برای سازمان یافتن نیروهای مؤمن و برنامه‌ریزی به منظور تقویت نهادهای دینی و مردمی از وظایف سازمان تبلیغات اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علیرضا جوانشیری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور با حضور در مسجد جامع روستای محیط آباد، حجت‌الاسلام گلقندشتی روحانی طرح هجرت روستا را در جمع نمازگزاران معرفی کرد.

حجت‌الاسلام جوانشیری با اشاره به اهمیت وجود مبلغ در روستا گفت: در مکانی که مبلّغ وجود دارد آسیبها و معضلات فرهنگی کمتر به چشم می خورد و می بایست این فرصت را غنیمت شمرد و نهایت استفاده و بهره برداری را کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور با اشاره به سیاست های سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: زمینه‌سازی برای سازمان یافتن نیروهای مؤمن و پیدایش تشکل‌های لازم و برنامه‌ریزی و هماهنگی به منظور هدایت و تقویت نهادهای دینی و مردمی و مقابله با فرهنگ منحط بیگانه، از وظایف سازمان تبلیغات اسلامی است.

در حاشیه این مراسم، حجت‌الاسلام جوانشیری در گفتگو با دهیار، شورای اسلامی و امنای مسجد خواستار حمایت از برنامه های فرهنگی روحانی شد و بر جذب نوجوانان و جوانان در مسجد با اجرای مسابقات فرهنگی و مسئولیت دهی آنان در اجرای فعالیتهای مسجد تأکید کرد.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 18
برچسب ها:
دیدگاه ها