سازمان تبلیغات اسلامی در فرهنگ سازی برنامه های بانشاط معنوی پیشتاز است

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۱ آذر ۱۳۹۷

حجت‌الاسلام پژمانفر تأکید کرد: جریان پیاده روی دهه آخر صفر، به‌ویژه در حوزه فرهنگی برکات زیادی داشته است و لازم است تا دبیرخانه فعال در طول سال داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در جمع مدیران این اداره کل گفت: امروز در ارتباط با فرهنگ سازی برنامه های فرهنگی بانشاط در حوزه معنویت، سازمان تبلیغات اسلامی پیشتاز است.
وی افزود: اعتکاف از جمله کارهایی بود که سازمان تبلیغات اسلامی در روزهایی که امکانات کم بود و فرهنگ اعتکاف نیز رواج نداشت پیگیر این موضوع بود تا به امروز که به‌عنوان یک سنت حسنه در کشور جریان دارد.
حجت‌الاسلام پژمانفر ادامه داد: در زمینه پیاده روی آخر صفر در مشهد مقدس اگر فضاسازی رسانه ای داشته باشیم قطعاً با استقبال فراوانی روبه‌رو خواهیم شد اما برای تحقق آن باید زیرساخت ها نیز فراهم شود و نیاز داریم تا فرهنگ سازی در حوزه میزبانی نسبت به زائران با برنامه مشخصی در طول سال دنبال شود.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: در لایحه بودجه رقمی را برای تأمین زیرساخت های مسیر پیاده روی برای زائران پیاده امام رضا علیه السلام در مسیرهای نیشابور به مشهد و همچنین از طریق محور شمال پیگیری کردیم.
وی تأکید کرد: جریان پیاده روی دهه آخر صفر، به‌ویژه در حوزه فرهنگی برکات زیادی داشته است اما هنوز جای کار دارد و لازم است تا دبیرخانه فعال در طول سال داشته باشیم و مشهد مقدس یک شهر زیارتی است و امروز اگر خدماتی در این شهر ارائه می‌شود این خدمات به زائران می رسد.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 38
برچسب ها:
دیدگاه ها