ضرورت ارتقای سواد رسانه ای در بین آحاد مردم

دسته: پیام ها , خبر یک
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۱۵ آذر ۱۳۹۷

حجت‌الاسلام دارابی تأکید کرد: با توجه به جنگ روانی و رسانه ای دشمنان علیه انقلاب اسلامی باید سواد رسانه ای را در بین آحاد مردم ارتقا دهیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی دارابی معاون امور مجلس و استان های سازمان تبلیغات اسلامی در جمع طلاب و فراگیران دومین دوره عمومی تربیت مربی سواد رسانه ای با اشاره به ضرورت جریان سازی و گفتمان سازی دینی و انقلابی در فضای رسانه به‌ویژه فضای مجازی گفت: اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این عرصه گام های مؤثری برداشته و جزو استان های پیشتاز در عرصه رسانه و تربیت مربی سواد رسانه است.

حجت‌الاسلام دارابی افزود: رسانه نیاز امروز است و باید متناسب با سطح نیاز و ادبیات جوانان، یک حرکت عمیق فرهنگی در این عرصه ایجاد کنیم.
سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تآکید کرد: فعالیت در حوزه رسانه جهاد بزرگی بوده و دارای اهمیت بسیاری در عرصه فرهنگی است و افق های روشنی را در بحث سواد رسانه خواهیم داشت و امیدواریم این حرکت منجر به پاسخ عملی به مطالبات مقام معظم رهبری باشد.
وی با اشاره به ضرورت افزایش سواد رسانه ای در جامعه به‌ویژه در نسل جوان و نوجوان گفت: با توجه به جنگ روانی و رسانه ای دشمنان علیه انقلاب اسلامی باید سواد رسانه ای را در بین آحاد مردم ارتقا دهیم.

گفتنی است دومین دوره عمومی تربیت مربی سواد رسانه ای با حضور ۴۰ نفر از مبلغین برادر و خواهر استان خراسان رضوی در قالب ۲۰ جلسه آموزشی برگزار شد.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 49
برچسب ها:
دیدگاه ها