مراسم معارفه روحانی مستقر روستای سیرزار کلات برگزار شد

دسته: پیام ها , ویژه شهرستانها
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۸ آذر ۱۳۹۷

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کلات از برگزاری مراسم معارفه روحانی مستقر روستای سیرزار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام حسین کریمی گفت: روحانی مستقر روستای سیرزار با حضور امام جمعه شهرستان کلات، هیئت امناء مسجد و هیئت مذهبی و اقشار مختلف مردم در مسجد صاحب الزمان (عج) این روستا معارفه شد.
حجت‌الاسلام صاحبی، امام جمعه کلات در این مراسم در رابطه با اهمیت وجود مبلّغ در روستا اظهار کرد: وجود روحانی مستقر در روستا می تواند بازوی توانمند نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهت تحقق آرمان های انقلاب باشد.
وی با اشاره به اینکه حضور روحانی در مسجد منشأ خیر و برکت فراوان است تصریح کرد: وظیفه یک روحانی مستقر فقط اقامه نماز جماعت و بیان مسائل شرعی نیست بلکه یک ملجأ برای محرومین و راهنما برای همه مردم بخصوص یک الگوی صادق برای جوانان باشد.
حجت‌الاسلام صاحبی ضمن تشکر از حضور مردم روستای سیرزار از دهیار و شورای روستا خواست تا پیگیر ساخت خانه عالم باشند.
امام جمعه کلات در پایان اظهار امیدواری کرد: استقرار روحانی در روستای سیرزار با حضور پرشور نوجوانان و جوانان در صفوف نماز جماعت و امور فرهنگی و دینی همراه باشد و با همکاری همه مردم روستا شاهد ارتقای روزافزون معارف دینی در این روستا باشیم.
در این مراسم حجت‌الاسلام رحیم امامیان به ‌عنوان اولین روحانی مستقر روستای سیرزار معرفی و بر تعامل و همکاری هیئت امناء مسجد و شورای اسلامی با روحانی در جهت پیشبرد برنامه های فرهنگی و تبلیغی روستا تأکید شد.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 70
برچسب ها:
دیدگاه ها