همایش بصیرتی قشر بسیج کارمندان در مشهد برگزار شد

دسته: خبر تصویری
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۱۳ دی ۱۳۹۷


فرمانده سپاه حضرت علی بن ابیطالب علیه السلام قم گفت: برگرداندن افراد جوان و متعهد در عرصه های بسیج و بصیرت افزایی در اولویت کار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خرسان رضوی، حجت‌الاسلام محسن هادیان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج این اداره کل گفت: به مناسبت نهم دی ماه همایش بصیرتی قشر بسیج کارمندان با حضور فرماندهان شورای پایگاه و خانواده معزز شهدا برگزار شد.
در این همایش که با حضور بیش از ۴۰۰ نفر از فرماندهان پایگاه های ادارات کل استان و خانواده شهدا برگزار شد سردار احمدی فرمانده سپاه حضرت علی بن ابیطالب علیه السلام قم به ضرورت بصیرت افزایی و در صحنه بودن بسیجیان تأکید و با استناد به بیانات امام راحل و رهبر معظم انقلاب بر حضور پر شور و با بصیرت بسیجیان و گوش به فرمان ولی امر بودن تصریح کرد.
فرمانده سپاه حضرت علی بن ابیطالب علیه السلام قم با حساس خواندن اوضاع منطقه گفت: مردم ایران دقیقاً برعکس مردم کوفه هستند اما باید دقت شود در ۵۰ سالگی انقلاب خدای ناکرده جریان کربلا تکرار نشود.
وی در ادامه گفت: با توجه بر فرمایشات رهبری و اعتقاد ایشان بر تحکیم معارف اسلامی و بصیرت افزایی دفاع از اسلام اهم تکالیف دینی بوده و جمهوری اسلامی از صدر عالم و تا ظهور ولایت عصر از جنس مقاومت بوده و هست و همه مشترکا برای حفظ اسلام باید تلاش کنند.
سردار احمدی در ادامه افزود: رخداد حوادثی همچون بر هم زدن نظم امنیت ملی، شما بسیجیان را بر این وادار میکند که ضمن مطالعه دقیق این جریانات در خصوص چاره اندیشی عمل کرده و تنها به این گردهمایی ها به‌عنوان اساس کار اکتفا نکنید.

وی در پایان خاطر نشان کرد: برگرداندن افراد جوان و متعهد در عرصه های بسیج و بصیرت افزایی را اولویت کار بوده و گذشتن اسلام از پیچ تاریخی حوادث را به‌عنوان نقطه ویژه در جبهه استکبار جهانی نام برد که دشمنان را در برهه هراس قرار داده است.
در پایان مراسم حکم تمدید مسئولیت فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداره کل از سوی سردار احمدی تقدیم شد.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 43
برچسب ها:
دیدگاه ها