برگزاری دوره ارتقای مهارت های قرآنی روحانیون مستقر استان خراسان رضوی

دسته: پیام ها , خبر یک
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۷ دی ۱۳۹۷


معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از برگزاری طرح ارتقای سطح دانش و مهارتهای قرآنی ویژه روحانیون مستقر این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی بخشی معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی این اداره کل گفت: به منظور ارتقای سطح معلومات قرآنی روحانیون و تعمیق ارتباط با قرآن کریم و آشنایی با فنون و روش های نوین و علمی تدریس و آموزش روخوانی و روان خوانی قرآن‌ و صحّت قرائت نماز دوره ارزیابی و ارتقای سطح دانش و مهارت های قرآنی ویژه روحانیون مستقر استان خراسان رضوی برگزار شد.
حجت‌الاسلام بخشی افزود: با توجه به اهمیت سطح دانش و مهارت های قرآنی روحانیون برای مردم، در این طرح از کلیه روحانیون مستقر استان در ۷ سطح قرآنی با حضور استاد حسین علمی آزمون برگزار شد.
وی ادامه داد: مخاطبان دوره ارتقای سطح دانش و مهارت های قرآنی ۴۷۲ نفر از روحانیون مستقر و تعدادی از روحانیون طرح هجرت می باشند که در سه سطح روخوانی، روانخوانی و فصیح خوانی برگزار شد.
معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: برای قبول شدگان هر سطح (قرائت ۱ تا ۵) از قرائت قرآن کریم گواهینامه مربوطه صادر می‌شود و افرادی که در این آزمون، در سطح آموزشیار روخوانی و روانخوانی امتیاز لازم را کسب نمایند، با ارائه فایل تصویری تدریس روخوانی و روانخوانی و فایل صوتی قرائت قرآن کریم جهت بررسی و شرکت در آزمون کتبی و حضوری احکام قرآنی، گواهینامه مربوطه در صورت قبولی صادر خواهد شد.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 36
برچسب ها:
دیدگاه ها