مایوس کردن مردم از نظام مهم ترین راهبرد دشمن است

دسته: اخبار در رسانه ها
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۷ بهمن ۱۳۹۷

مایوس کردن مردم از نظام مهم ترین راهبرد دشمن است

مشهد-معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: مهمترین راهبرد دشمن برای پیروزی بر نظام جمهوری اسلامی ایران مایوس کردن مردم از حکومتشان است.

به گزارش خبرنگارمهر، حجت‌الاسلام علی بخشی روز شنبه در نشست شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان و شاعران آئینی استان خراسان رضوی در مشهد اظهارکرد: انقلاب اسلامی احیاگر نظریه ای است که حضرت فاطمه (س) سه روز بعد از رحلت پیامبر اکرم)ص) مبتکر آن بود و آن، نظریه مقاومت برای دفاع از ولایت است. 

وی افزود: احیای تفکر فاطمی در جامعه وظیفه هیئات مذهبی و مداحان است و باید بدانیم در این دوره کار غرب و ایران به مرحله نهایی رسیده و رویارویی بر سر دلار و سرزمین نیست بلکه این یک نزاع تمدنی است.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بیان کرد: امروز اندیشمندان غربی اعتراف می‌کنند که حیات و ممات غرب در مهار ایران است و مانع اصلی بر سر راه مهار ایران، مردم هستند.

دبیر ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی خراسان رضوی بیان کرد: امروز برای غرب مأیوس کردن مردم از پشتیبانی نظام، آخرین مرحله است و به همین دلیل برای ما تقویت پایداری مردم بسیار مهم است.

وی خاطرنشان کرد: سه عنصر  تقویت باورها، تقویت نظام محاسبه توحیدی و ترویج صبر  در تقویت پایداری مردم نقش مهمی دارد و در این راستا تقویت باورهای ایمانی مردم کار اصلی هیئات مذهبی، مداحان و مبلّغان است و اگر ایمان مردم را قوی کنیم جمهوری اسلامی قوی می‌شود. کد خبر ۴۵۲۴۲۹۴


نوشته شده توسط:modirs - 747 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 36
برچسب ها:
دیدگاه ها