گردهمایی روحانیون مستقر و هجرت شهرستان رشتخوار در آستانه ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی

دسته: ویژه شهرستانها
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۷ بهمن ۱۳۹۷


مسئول تبلیغات اسلامی رشتخوار از گردهمایی روحانیون مستقر و هجرت این شهرستان در آستانه ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی ایران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، گردهمایی روحانیون مستقر و هجرت شهرستان رشتخوار در آستانه چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام رضوان پناه سرپرست تبلیغات اسلامی شهرستان رشتخوار با اشاره به جنگ اقتصادی و کارآمدی نظام گفت‌: جان بولتون گفته بود نمی‌گذاریم انقلاب اسلامی موفق به گرفتن جشن ۴۰ سالگی شود و این امر را باید در نظر گرفت که هیچ انقلابی با وجود این همه هجمه این مقدار دوام نیاورده است.
وی افزود: در سال‌های ۹۷ و ۹۸ چهار پروژه علیه جمهوری اسلامی شامل پروژه تطهیر پهلوی، القای فساد، ناکارآمدی نظام و ایجاد چالش ذهنی در دستور کار است.
حجت‌الاسلام سید محمود رضوان پناه متذکر شد: خواندن کتاب خاطرات پهلوی به‌ خصوص آن دسته از کتاب‌هایی که در دوران پهلوی نوشته شده، بهترین راهکار برای مقابله با این پروژه است.

وی با اشاره به الگو پذیری از حضرت زهرا سلام الله علیها در دفاع از ولایت گفت: دفاع حضرت زهرا سلام الله علیها از امیرالمومنین علیه السلام صرفا به خاطر اینکه همسر مولا بوده است نبوده بلکه دفاع ایشان به‌ عنوان دفاع از حریم ولایت است که ما نیز باید از ایشان الگو بگیریم و پشت ولی فقیه را خالی نکنیم.


نوشته شده توسط:modirs - 747 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 31
برچسب ها:
دیدگاه ها