با تعامل و هم افزایی هوشمندانه شاهد کاهش آسیب ها خواهیم بود

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۵ اسفند ۱۳۹۷


مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: روحانیون ما در ساحت اقتصاد مقاومتی فعالیت های خوبی انجام داده و برای مردم منطقه خود منشأ برکات بوده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی دارابی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان در دیدار با جمعی از اعضای شورای اسلامی شهرستان مشهد با اشاره به ظرفیت ها و اقدامات سازمان تبلیغات اسلامی در عرصه فرهنگی و اجتماعی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی به‌عنوان یک قرارگاه حاکمیتی در عرصه تبلیغ حکیمانه دین فعالیت می‌کند و امروز در دو ساحت تبلیغ سنتی و فضای مجازی فعالیت ها دنبال می‌شود بگونه ای که با بهره گیری از ۵۵۰۰ روحانی مستقر در سطح کشور که کارهای تبلیغی و مشاوره ای و تعظیم شعائر دینی در عرصه مسائل فرهنگی و اجتماعی را انجام می دهند مقابله هوشمندانه با آسیب های اجتماعی را دنبال می‌کنیم.
وی افزود: روحانیون ما در جریان اقتصاد مقاومتی نیز فعالیت های خوبی را انجام داده و برای مردم منطقه خود منشأ برکات بوده اند.
حجت‌الاسلام دارابی ادامه داد: ۹۴ هزار هیئت مذهبی در سراسر کشور فعالیت می‌کنند که علاوه بر تعظیم شعائر دینی و مناسبتی، در کارهای عام المنفعه و امور خیریه و کاهش طلاق و اختلافات طوایفی اقدامات خوبی انجام داده اند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی گفت: امروز در استان خراسان رضوی ۴۸۵ روحانی مستقر فعالیت می‌کنند که با رصد دائمی و ارزیابی ها و گردهمایی آموزشی در راستای مؤثر بودن و نشاط آفرین بودن این قشر برنامه ریزی می‌کنیم.
وی تأکید کرد: اگر تعامل و هم افزایی هوشمندانه داشته باشیم و شورای فرهنگی اجتماعی در روستاها شکل بگیرد و تقویت شود می توانیم در راستای کاهش آسیب ها کارهای خوبی را انجام دهیم.
حجت‌الاسلام دارابی تصریح کرد: بیانیه گام دوم انقلاب که توسط مقام معظم رهبری مطرح شد نقشه راهی است برای همه ما تا در طلیعه دهه پنجم انقلاب اقدامات فاخری انجام دهیم.


نوشته شده توسط:modirs - 690 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 23
برچسب ها:
دیدگاه ها