تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در استان خراسان رضوی

دسته: پیام ها , خبر یک
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۱۵ فروردین ۱۳۹۸


مسئول امور مبلغین اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: کارگاه های آموزشی با عنوان گام دوم انقلاب اسلامی توسط روحانیون مستقر در استان خراسان رضوی در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام حسینعلی رحمتی مسئول امور مبلغین این اداره کل با اشاره به اهمیت تبیین بیانیه گام دوم انقلاب گفت: در راستای تبیین این بیانیه برای اقشار مختلف مردم، کارگاه های آموزشی با عنوان گام دوم انقلاب اسلامی توسط بیش از ۴۰۰ روحانی مستقر در سراسر استان خراسان رضوی در حال برگزاری است.
وی افزود: این کارگاه ها توسط روحانیون مستقر و در قالب ۱۰ جلسه و با حضور نوجوانان و جوانان برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام رحمتی ادامه داد: هدف از برگزاری این جلسات، آشنایی بیشتر نوجوانان و جوانان با مبانی و دستاوردهای انقلاب اسلامی و پاسخ به شبهاتی است که توسط دشمنان ایجاد شده است و همچنین توانمند سازی نیروهای انقلاب اسلامی است که در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط رهبر معظم انقلاب بدان اشاره شده است.
مسئول امور مبلغین اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: تعیین سطح انتظار از نظام اسلامی، تبیین نقش مردم و رهبری در جمهوری اسلامی، بیان ابعاد گسترده دشمنی ها با نظام اسلامی، انگیزه سازی برای استقامت در برابر چالش ها، تبیین جلوه های کارآمدی نظام اسلامی در مقابله با چالش ها و رفتارسازی در جهت مشارکت در تحقق اهداف نظام اسلامی از جمله سرفصل هایی است که در این جلسات بیان می‌شود.


نوشته شده توسط:modirs - 747 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 37
برچسب ها:
دیدگاه ها