کسب رتبه برتر توسط امور مبلغین اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در سال ۹۷

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۱۵ فروردین ۱۳۹۸


از مسئول امور مبلغین اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در راستای پیشبرد ماموریت ها و تحقق شاخص های ابلاغی در سال ۹۷، تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، با توجه به عملکرد و فعالیت های تبلیغی انجام شده در سال گذشته و براساس ارزیابی های انجام شده، امور مبلغین این اداره کل از سوی امور مبلغین و مساجد سازمان تبلیغات اسلامی کشور مورد تقدیر قرار گرفت.
حجت‌الاسلام رقیمی مدیرکل امور مبلغین و مساجد سازمان تبلیغات اسلامی کشور با ارسال لوحی از فعالیتهای حجت‌الاسلام حسینعلی رحمتی مسئول امور مبلغین اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در سال ۹۷ تقدیر کرد.
در متن این لوح آمده است:
همکار گرامی جناب حجت‌الاسلام حسنیعلی رحمتی باغکی
اهتمام به ماموریت های سازمانی و اهداف عالیه اسلامی با توجه به منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی در گسترش و توسعه فرهنگ اسلامی و تحقق برنامه های اجرایی از جمله مهترین اصول خدشه ناپذیر فعالیت های فرهنگی در کشور به‌ویژه سازمان تبلیغات اسلامی است.
دراین میان نیروهای توانمند، کاردان و متعهدی که همه همت خود را در خدمت اهداف این سازمان و در مسیر عظمت روز افزون فرهنگ دینی و نظام اسلامی به‌کار گرفته اند از سرمایه های ارزشمند جامعه اسلامی به شمار می آیند.
لذا بدینوسیله از تلاش متعهدانه و اثرگذار شما در سال ۱۳۹۷ که به پیشبرد ماموریتها و فعالیت های محوله و تحقق شاخص های ابلاغی اهتمام ورزیده اید تقدیر بعمل می آید.
غلامحسین رقیمی
مدیرکل امور مبلغین و مساجد


نوشته شده توسط:modirs - 747 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 42
برچسب ها:
دیدگاه ها