سازمان تبلیغات اسلامی از برکات انقلاب اسلامی است

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۱ فروردین ۱۳۹۸


معاون امور مجلس و استان های سازمان تبلیغات اسلامی گفت: نگاه ما به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، در مسائل فرهنگی، تبلیغی و آموزشی یک نگاه ملی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی دارابی معاون امور مجلس و استان های سازمان تبلیغات اسلامی در جمع کارکنان این اداره کل با تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت اباالفضل علیه السلام و گرامیداشت روز جانباز، جانبازان را یادمان های ایثار و جهاد دانست که وجود نورانی ایشان مزید شرافت و توفیق خدمتگذاری خالصانه در ساحت تبلیغ حکیمانه دین است.

وی با اشاره به طول خدمت خود در استان خراسان رضوی گفت: همکاران ما در اداره کل تبلیغات اسلامی و در سطح استان، شبانه روزی در جهت تحقق اهداف متعالیه نظام جمهوری اسلامی تلاش کردند و در طول سرپرستی بنده، باید خدا را شاکر باشم که همکارانی خوب، متدیّن، انقلابی، آشنای به وظایف و احساس مسئولیت بالا در اجرای فرامین ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی و مطالبات رهبری داشتم.
معاون امور مجلس و استان های سازمان تبلیغات اسلامی ابراز کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، یک اداره کل فرا استانی است و از این جهت نگاه ما، در مسائل فرهنگی، تبلیغی و آموزشی یک نگاه ملی است و توقع از این استان بسیار بالاست.
حجت‌الاسلام دارابی افزود: ما در سازمانی فعالیت می‌کنیم که شرافت دارد چون مولود امام خمینی (ره) است و مفتخریم که در نهادی خدمت می‌کنیم که به تعبیر مقام معظم رهبری از حسنات و برکات انقلاب اسلامی است.
وی در ادامه با بیان اینکه اگر چه سازمان تبلیغات اسلامی به لحاظ امکانات مادی نسبت به سایر سازمان‌ها و وزارتخانه‌ ها محدودیت‌هایی دارد افزود: جریان کار شریفی در حوزه فرهنگ دینی در سازمان تبلیغات اسلامی انجام می‌شود که در راستای انجام منویات مقام معظم رهبری و در ساحت ارتقای فرهنگ دینی است.


نوشته شده توسط:modirs - 747 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 41
برچسب ها:
دیدگاه ها