چشم انداز حرکت ما بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است

دسته: پیام ها , خبر یک
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تأکید کرد: مبنای کار ما دو آیه شریفه «وَالَّذینَ جاهَدوا فینا لَنَهدِیَنَّهُم سُبُلَنا» و «إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم» است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت الاسلام هادی صاحبقرانی گلستانی در گردهمایی رؤسای ادارات و نمایندگی های تابعه تبلیغات اسلامی استان با اشاره به اهمیت گام دوم انقلاب اسلامی گفت: همه ما قرار است کار بزرگی را در مرحله دوم انقلاب اسلامی رقم بزنیم البته این بدان معنا نیست که کاری انجام نشده بلکه به معنای آن است که کارهای زیادی انجام شده اما برای رسیدن به نقطه مطلوب باید تلاش بیشتری کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی افزود: نگاه این اداره کل، نگاه جریان تمدن سازی است و ما در این عرصه مسئولیت سنگینی داریم و تمام حرف من آن است که باید عزم خود را عزمی واحد قرار دهیم و بدانیم تکلیفی که ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی محوّل کردند در حقیقت خطاب به همه ماست و این تکلیف اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی است لذا این حکم را حکم و تکلیف خودتان بدانید.

وی افزود: در حقیقت بار اصلی حرکت بر دوش شماست و ما باید جبهه واحد بهم مرتبط باشیم که برای تحقق یک هدف اساسی قدم بر می دارد اما اصل تحقق تمدن نوین اسلامی که در گام دوم انقلاب اسلامی تکلیف شده را باید مدنظر قرار بدهیم.

حجت الاسلام صاحبقرانی با بیان اینکه همه وظیفه داریم تا از ولایت صیانت کنیم تصریح کرد: چشم انداز حرکت ما بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است و ما که شانه زیر بار مسئولیت داده ایم باید بدنبال آن باشیم تا جبهه انقلابی موجود در فضای سازمان تبلیغات اسلامی را ارتقا دهیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: کشور با یکسری مشکلات اقتصادی مواجه است و ما به عنوان پیشران جریان فرهنگسازی در جامعه، باید در مسایل اقتصادی موجود کشور الگوهایی را ارائه بدهیم که قلیل المؤنه و کثیرالمعونه باشد یعنی با هزینه کم کار زیاد انجام دهیم.

وی در ادامه با تعریف کار جهادی بیان کرد: کار جهادی به معنای فعالیت رایگان نیست بلکه بدان معناست که فرد کار را از خودش بداند و تلاش کند تا آن کار محقق شود و ما با کار جهادی باید فضا و میدان را برای کسانی که می خواهند کار کنند تسهیل کنیم و حامی آنها باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تأکید کرد: مبنای کار ما دو آیه شریفه «وَالَّذینَ جاهَدوا فینا لَنَهدِیَنَّهُم سُبُلَنا» و «إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم» است و اگر بخواهیم کارمان خوب پیش برود نیاز به توسل و تضرّع و شب زنده داری داریم.

وی ادامه داد: اینجا فرد موضوعیت ندارد و درجه بندی های اداری برای ما که طلبه هستیم نباید اهمیت داشته باشد بلکه معیار الهی تقوا است و اگر تعلق ما «الله» بود این میز و صندلی ها موضوعیتی نخواهد داشت بنابراین معیارهای ارزشی انقلاب اسلامی را حفاظت و آنهایی را که به فراموشی رفته است احیا کنیم.


نوشته شده توسط:modirs - 747 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 90
برچسب ها:
دیدگاه ها