اعزام طلاب و جهادگران خراسانی به مناطق سیل زده استان گلستان

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۴ فروردین ۱۳۹۸


مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: بیش از ۱۰۰ نفر از طلاب و جهادگران با همکاری قرارگاه جهادی تبلیغی طلاب خراسان به مناطق سیل زده استان گلستان اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی گلستانی با اشاره به اعزام طلاب و جهادگران خراسانی به مناطق سیل زده استان گلستان گفت: عصر روز جمعه جمعی از طلاب و جهادگران خراسانی با شعار «گلستان را گلستان می‌کنیم» برای امداد رسانی و کمک به مردم سیل زده استان گلستان از محل اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اعزام شدند.
وی در تشریح اقداماتی که توسط این گروه در مناطق سیل‌زده انجام می‌شود؛ بیان کرد: انجام پروژه‌ های عمرانی و تاسیساتی مانند لوله‌کشی آب و گاز، مقاوم سازی آب‌بندها و راه‌ها، تخلیه گل و لای از منازل و نیز کارهای تبلیغی با موضوع برگزاری جشن‌های نیمه شعبان، برپایی ایستگاه‌های فرهنگی صلواتی، برگزاری جُنگ های شادی، تشکیل حلقه‌های بصیرتی فرهنگی و سیاسی و نیز ارائه خدمات روانشناسی و مددکاری به هموطنان سیل‌زده در استان گلستان از اهداف این سفر است.
حجت‌الاسلام صاحبقرانی با اشاره به اینکه یکی دیگر از اهداف این گروه انجام کارهای خدماتی است؛ ادامه داد: طلاب به مناسبت نیمه شعبان پخت ۱۵ هزار پرس غذا و توزیع بین سیل زدگان و اهدای ۲۰ هزار قرص نان در ایام میلاد امام زمان (عج) و خرید و اهدای اقلام مورد نیاز مناطق سیل زده به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال، را نیز انجام می‌دهند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اظهار کرد: در مراسمی که برای اعزام طلاب و جهادگران برگزار شد مسؤول امور مساجد استان، معاون تبلیغ حوزه‌های علمیه خراسان و جمعی از مدیران و سرگروه‌های تبلیغی خراسان رضوی حضور داشتند.


نوشته شده توسط:modirs - 747 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 44
برچسب ها:
دیدگاه ها