معارفه حجت‌الاسلام ابراهیمیان بعنوان روحانی مستقر روستای دوله مشهد

دسته: ویژه شهرستانها
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۴ فروردین ۱۳۹۸


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد از معارفه حجت‌الاسلام ابراهیمیان بعنوان روحانی مستقر روستای دوله در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام ابراهیمیان بعنوان روحانی مستقر روستای دوله بخش مرکزی شهرستان مشهد مقدس معرفی شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام علی کریم پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، در سخنانی پاسخگویی به نیازهای دینی مردم، اطلاع‌رسانی دینی و ترویج فرهنگ اسلامی را از جمله وظایف روحانیون عنوان کرد و در ادامه تعامل و همکاری اعضای هیئت امناء و اقشار تأثیرگذار با روحانی مسجد را باعث رونق فرهنگی مسجد و محل بیان کرد.
وی در این خصوص گفت: حضور یک روحانی دائم در روستا جهت اقامه نماز جماعت و برپایی مراسم ملی مذهبی و امور فرهنگی روستاها از وظایف اداره تبلیغات اسلامی است.
حجت‌الاسلام کریم پور افزود: اقامه نماز جماعت در مسجد موجبات برکات مادی و معنوی است، البته این یکی از وظایف مهم روحانی مستقر است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، ضمن تقدیر از حضور مردم در مسجد و اقامه نماز جماعت که باعث دلگرمی روحانی می‌شود، به اهمیت برپایی نمازجماعت تاکید کرد.


نوشته شده توسط:modirs - 747 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 43
برچسب ها:
دیدگاه ها