۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 09 آوریل 2021 - 12:08
  • 132 بازدید

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: طرح شهید برونسی در راستای پشتیبانی از تولید و افزایش سطح تعهّد و تعلّق به کار در سطح استان انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت الاسلام والمسلمین هادی صاحبقرانی با اشاره به تعیین شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان “تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” گفت: مقام معظم رهبری در ابتدای سال بر دو عنصر حمایت و رفع موانع جهت پویایی و تحرّک در بخش تولید با هدف گشایش واقعی در معیشت مردم تأکید کردند.
وی افزود: ما نیازمند تحوّل همه جانبه در ارکان نهاد تولید هستیم؛ در همین راستا دستگاه های فرهنگ ساز باید در زمینه هنجاری، کار، تولید و خلق ارزش‌افزوده را به‌عنوان یک هنجار مثبت و «مُفت‌خوارگی» و «درآمد منهای کار» را به‌عنوان یک ضد ارزش نهادینه کنند و همچنین ذهنیت نقش آفرینان نظام اقتصادی اعم از دولت، کارآفرینان و کارگران را با نوعی همگرایی به سمت‌وسوی تولید هدایت نمایند.
وی ادامه داد: در راستای تحقق این مهم و تقویت ارتباط با گروه های تولیدی و قدردانی از فعالان عرصه تولید داخلی و شناسایی استعدادهای اقتصادی و فرهنگی و شناساندن آن ظرفیت ها و همچنین تلاش برای ارتقای سطح کمی و کیفی محصولات واحدهای تولیدی و کارخانجات از طریق ارتقای سطح تعهّد و تعلّق کارگران به کار، طرح شهید برونسی در سطح استان عملیاتی شده است.
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اشاره کرد: ادارات تبلیغات اسلامی در سطح استان ضمن ارتباط با کارخانجات و واحدهای تولیدی، زمینه تعامل و همکاری را در راستای ترویج فرهنگ کار و تلاش و رفع موانع تولید انجام می دهند و این طرح در طول سال با اولویت مناسبت های مذهبی، با حضور ائمه جمعه، رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی و صنعت، معدن، تجارت و روحانیون شهرستانها برگزار می شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA