۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » سایر
  • 01 ژوئن 2019 - 12:18
  • 1622 بازدید

اعزام مبلغ و مبلغه عمومی

خدمت:اعزام مبلغ و مبلغه عمومی در مناسبت های دینی و انقلابی . شرح خدمت: ۱-اعزام مبلغ و مبلغه عمومی در مناسبت های مذهبی در طول سال به ویژه محرم-صفر-ماه رمضان- هفته وحدت- دهه مهدویت-رحلت امام خمینی و…۲- استقرار روحانی در مناطق روستایی ترجیحا روستاهای بالای ۱۵۰ خانوار ودارای خانه عالم۳-استقرار روحانی به صورت پاره وقت […]

خدمت:اعزام مبلغ و مبلغه عمومی در مناسبت های دینی و انقلابی .

شرح خدمت:

۱-اعزام مبلغ و مبلغه عمومی در مناسبت های مذهبی در طول سال به ویژه محرم-صفر-ماه رمضان- هفته وحدت- دهه مهدویت-رحلت امام خمینی و…۲- استقرار روحانی در مناطق روستایی ترجیحا روستاهای بالای ۱۵۰ خانوار ودارای خانه عالم۳-استقرار روحانی به صورت پاره وقت در شهر ومناطق اسیب پذیر شهر۴- اعزام امام جماعت به کانون های جمعیتی،مساجد وحسینیه های سطح شهر وروستا ۵-اعزام روحانی به عنوان امام جماعت در کلیه دستگاهای اجرایی ،بانک ها ومدارس ودانشگاه ها وکانون های فرهنگی سطح استان .

اعزام مبلغ و مبلغه در مناسبت های ملی ومذهبی از طریق ثبت نام در سامانه و تهیه کامل مدارک و بررسی مدارک و مصاحبه حضوری و تشکیل پرونده تبلیغ ودادن کد تبلیغی در سامانه سجام صورت می گیرد . 

قوانین و مقررات:

مبلغانی که توانایی و تمایل به تبلیغ در استان را دارند از طریق حضور فیزیکی وهمچنین ثبت نام در سامانه سجام و ضمن بررسی مدارک بارگذاری شده  وارائه فیزیکی ، بعد از استعلام  سیاسی وامنیتی دعوت به مصاحبه شده و پس از تایید از طریق اداره کل توسط سامانه کد تبلیغی صادر می شود و بعد از جانمایی ومشخص شدن محل تبلیغ در شهرستان ودهستان وروستای مورد نظر مجوز تبلیغ برای عزیزان مبلغ صادر می گردد.

مدت زمان انجام خدمت:

در طول سال و متناسب با مناسبت های ملی ومذهبی.

سوالات متداول:

۱- شرایط تبلیغ در حوزه  مبلغ دائم برای روستاها چه می باشد؟ ۲-شرایط جذب روحانی پاره وقت چه می باشد؟  ۳-شرایط جذب روحانی به عنوان امام جماعت دستگاه های  اجرایی ومساجد چه می باشد؟

پاسخ به سوالات مطرح شده و سوالات مشابه از طریق تماس تلفنی با مسئول خدمت

هزینه های مورد نیاز برای انجام خدمت:

هزینه از مبلغین دریافت نمی شود و هزینه هایی که سازمان برای خدمت مذکور دارد در قالب موارد زیر می باشد.۱- مالی در قالب پرداخت  حق الزحمه ماهیانه به کلیه روحانیون اعم از دائم وغیر دائم وامام جماعت ۲- آموزشی:برگزاری دوره آموزشی برای کلیه مبلغین سطح استان در طول سال به تعداد۱۰ مورد ۳-تغذیه فکری در قالب ارائه فصل نامه و روزنامه و…

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA