۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 22 سپتامبر 2021 - 9:06
  • 78 بازدید
اعزام ۳۵ مبلّغ و مبلّغه به مناطق شهری و روستایی گناباد در دهه آخر صفر
اعزام ۳۵ مبلّغ و مبلّغه به مناطق شهری و روستایی گناباد در دهه آخر صفر

اعزام ۳۵ مبلّغ و مبلّغه به مناطق شهری و روستایی گناباد در دهه آخر صفر

مسئول امور مبلغین اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد از اعزام ۳۵ مبلّغ و مبلّغه به مناطق مختلف این شهرستان به مناسبت اربعین و دهه آخر ماه صفر خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی در ترویج […]

مسئول امور مبلغین اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد از اعزام ۳۵ مبلّغ و مبلّغه به مناطق مختلف این شهرستان به مناسبت اربعین و دهه آخر ماه صفر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی در ترویج آموزه‌های دینی نقش ارزنده‌ای دارد، افزود: این اداره بر اساس ماموریت و رسالت خود در مناسبت‌های تبلیغی به مقابله با شبهات مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی می‌پردازد تا جامعه به‌ویژه جوانان جامعه اسلامی را از تهدیدات حفظ کند.

وی نقش مبلغان‌دینی را در بیان احکام و حقایق اسلامی پر رنگ و مشهود دانست و گفت: استمرار آرمان‌های والای انقلاب اسلامی ایران نیازمند فعالیت و روشنگری روحانیون و مبلّغان است و مبلّغان به منظور تبیین آموزه‌های دینی، فرهنگ اهل‌بیت(ع) و ارتقای سطح باورهای دینی مردم به نقاط مختلف شهرستان اعزام می‌شوند.

فاطمی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده جهت اعزام ۳۵ مبلّغ و مبلّغه به مناسبت اربعین و دهه آخر به تکایا، حسینیه و مساجد شهرستان، افزود: مبلّغان اعزامی علاوه بر اقامه نماز جماعت و برگزاری مراسم دعا و زیارت، ترغیب مردم برای انجام واکسیناسیون، آموزش سبک زندگی اسلامی، توجه خاصی به بحث اقتصاد مقاومتی و مسائلی مانند کاهش آسیب‌های اجتماعی، آگاه‌سازی مردم نسبت به مسائل و مباحث اساسی اسلام خواهند داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه ساماندهی و سازمان بخشی به حوزه تبلیغ دین از وظایف سازمان تبلیغات اسلامی است، گفت: در همین راستا جلسات‌خانگی در گناباد شناسایی و ساماندهی شده‌اند و شیوه‌نامه برگزاری مراسم در ماه صفر امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا به انان ابلاغ شده است و تعداد ۲۰ مبلغه و ۲۷ مبلغ به جلسات خانگی گناباد نیز اعزام شدند.

وی هدف از استقرار مبلغان در مساجد، تکایا و حسینیه‌های شهرستان را ترویج فرهنگ عاشورایی، بازگو کردن صحیح واقعه کربلا و پاسخگویی به سوالات شرعی اعلام کرد.

گفتنی است، به همت اداره تبلیغات اسلامی سال گذشته و همزمان با دهه آخر صفر تعداد ۴۸ مبلّغ و مبلّغه به نقاط متقاضی اعزام شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA