۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 22 آوریل 2021 - 9:17
  • 216 بازدید

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد از افتتاح خانه عالم روستای کارده مشهد با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و مسئولین بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی کریم پور گفت: در هفتمین روز از ماه مبارک رمضان، طی مراسمی با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و مسئولین بخش مرکزی، خانه عالم روستای کارده مشهد با اعتبار بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان و کمک های مردمی به بهره برداری رسید.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهدافزود: خانه‌های عالم از مراکز ترویج و توسعه نشر فرهنگ اسلامی و دینی است که در مناطق مختلف سبب پیشبرد اهداف متعالی انقلاب اسلامی احداث می‌شود.
وی ابراز داشت: توسعه زیرساخت‌ها در محورهایی مانند خانه عالم که با کمبود رو به رو هستیم، ضروری است.
کریم پور تلاش در مسیر ایجاد، ارتقا معرفت و بصیرت افزایی با تکیه بر فعالیت‌های فرهنگی را از جمله برنامه‌های اجرایی شده با تلاش روحانیون مستقر دانست و گفت: تقویت نگرش دینی و انقلابی در نوجوانان و جوانان، پیگیری برنامه‌های اشتغال زایی و ایجاد ظرفیت‌های آموزشی برای تبدیل ایده به ظرفیت خروجی محور و پاسخ به شبهات و مسائل شرعی و اعتقادی اهالی روستاها از دیگر اقدامات است.
وی تصریح کرد: مشاوره‌های ازدواج، سبک زندگی اسلامی، تربیت فرزند، روابط زوجین و مشاوره دینی در زمره فعالیت‌های روحانیون مستقر قرار دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA