۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 07 ژوئن 2021 - 13:13
  • 70 بازدید

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، گفت: انتخابات لیله‌القدر انقلاب اسلامی است و مردم با حضور پرشور در ۲۸ خرداد، سرنوشت کشور را برای چهار سال دیگر ترسیم می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی گلستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی طی سخنانی در نشست بصیرتی با موضوع انتخابات در محل مسجد جامع و مصلی گناباد، با اشاره به آیه وَ لا تَرْکَنُوا إِلَى الَّذینَ ظَلَمُوا فَتَمَسَّکُمُ النَّارُ وَ ما لَکُمْ مِنْ دُونِ اللَّه، گفت:خداوند در قران می‌فرماید، بر ظالمان تکیه نکنید، که موجب می‌شود آتش شما را فرا گیرد؛ و در آن حال، هیچ ولیّ و سرپرستی جز خدا نخواهید داشت؛ و یاری نمی‌شوید.

وی انتخابات را یکی از مهم‌ترین ارکان نظام مقدس اسلامی و مظهر دمکراسی دینی در جامعه عنوان کرد، و افزود: حضور مردم در انتخابات واجب است، مردم هرجا بودند ما پیشرفت کردیم، انتخابات پرشور و حضور حداکثری مردم و مشارکت بالا موجب تقویت نظام خواهد شد.

وی افزود: حضور گسترده مردم به‌ویژه جوانان در انتخابات، نه تنها توطئه‌های دشمنان را خنثی بلکه موجب یاس آنان و عاملی برای افزایش قدرت ایران در عرصه منطقه‌ای و جهانی است هرگاه مردم با قدرت آمدند دشمن را مایوس کردند.

حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی از قدس به‌عنوان یک دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی در کشورهای منطقه نام برد وافزود: امروز در کشورهایی بر علیه امریکا و رژیم صهیونیستی راهپیمایی اتفاق می‌افتد که سالیان سال از ترس امریکا و کشورهای مستکبر جرات مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل را نداشتند، این عزت و عظمت را جمهوری اسلامی، با اتکای توکل برخدا و نیروی مردمی پای کار و همیشه در صحنه که در لحظات حساس پای انقلاب و ارمانهای انقلاب بودند، را به جهان داد.

وی با اشاره توطئه امریکا و همدستانشان در ترور مظلومانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهارداشت: پشت صحنه این اقدام شوم یاس و نا امیدی در بین مردم بود که حضور پرشور مردم در تشییع پیکر این شهید، انتقام و تیر محکم بر قلب استکبار جنایتکار بود.

صاحبقرانی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری از انتخابات به لیله‌القدر انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: انتخابات لیله‌القدر انقلاب اسلامی است و مردم با حضور پرشور در ۲۸ خرداد، سرنوشت کشور را برای چهار سال دیگر ترسیم می‌کنند و تیر دیگری بر قلب استکار خواهند نشاند.

وی با بیان اینکه حضور پرشور در انتخابات، ایستادگی در مقابل دشمن است، گفت: این ایستادگی با انتخاب فرد اصلح متعهد انقلابی و ولایتمدار تحقق می‌یابد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: انتخاب باید از روی آگاهی و بصیرت باشد و انتخاب رئیس جمهوری انقلابی، دشمن را ناامید می‌کند.

وی با بیان اینکه انتخابات ایران فقط برای کشور ایران مهم نیست، بلکه برای جهان اسلام و محور مقاومت اهمیت دارد، ادامه داد: شورای نگهبان با حساسیت و دقت به وظیفه خود عمل کرد و از این به بعد ما باید همه تلاش خود را انجام دهیم تا با حضور حداکثری در انتخابات، ایرانی خوب و پیشرفته و رو به جلو و ناامیدی دشمنان را رقم بزنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اظهار داشت: ما باید علاوه بر اینکه خود در انتخابات شرکت می‌کنیم به دیگران هم توصیه کنیم تا در این عرصه سرنوشت ساز مشارکت کنند.

حجت‌الاسلام صاحبقرانی، گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب، نباید به حرف کسانی که شرکت در انتخابات را بی‌فایده‌ می خوانند، توجه کنیم، آنها دلسوز مردم نیستند. کسی که دلسوز مردم است مردم را از رفتن به پای صندوق رای منع نمی‌کند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA