۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 05 آوریل 2021 - 8:18
  • 143 بازدید

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در جمع خانواده های کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی گفت: اهل بیت ادامه دهنده جهاد ائمه بودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت السلام و المسلمین محمد قمی در جمع خانواده های کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی با بیان اینکه بعد از پیامبر خداوند رسالتش را بر دوش اهل بیت (ع) گذاشت، افزود: خداوند عالم برای اینکه امر حق را پیش ببرد از ابتدای تاریخ روی خانواده های مجاهد و بزرگ حساب خاصی باز کرده است.

وی با بیان اینکه بعد از پیامبر(ص) اهل بیت و اهل خانه وظیفه تبیلغ داشتند و فقط بر عهده حضرت علی(ع) نبود و برعهده فاطمه(س) هم بود.

وی عنوان کرد: از ابتدای اسلام حضرت خدیجه (س)، فاطمه زهرا (س) و زینب (س) پس از واقعه کربلا و حتی اهل بیت امام حسین و حضرت معصومه (س) برای ادامه جهاد و رسالت اسلام تلاش های فراوانی کرده اند.

حجت‌الاسلام قمی عنوان کرد: خانواده های ائمه در راه جهاد تبلیغ اسلام همچون پدران و همسران خود به شهادت رسیده اند.

وی با بیان اینکه گرچه وظیفه تبلیغ اسلام بر عهده روحانیون گذاشته شده است تصریح کرد: با توجه به مشکلاتی که روحانیون در این راه دارند، خانواده آنها در این امر مشارکت و همراهی دارند، در راه مجاهدت ترویج دین اسلام سهیم هستند و امیدواریم ما طلبه ها به همراه خانواده هایمان در راه تبلیغ اسلام موفق باشیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA