۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 22 سپتامبر 2021 - 9:08
  • 76 بازدید
برگزاری بیش از ۱۰۰ گعده مهرواره اوج در نیشابور
برگزاری بیش از ۱۰۰ گعده مهرواره اوج در نیشابور

برگزاری بیش از ۱۰۰ گعده مهرواره اوج در نیشابور

حسن درودی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور از برگزاری گعده های مهرواره اوج در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی،حسن درودی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور با اعلام این خبر به روابط عمومی گفت: برگزاری گعده های مهرواره اوج با هدف هم افزایی و همگرایی […]

حسن درودی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور از برگزاری گعده های مهرواره اوج در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی،حسن درودی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور با اعلام این خبر به روابط عمومی گفت: برگزاری گعده های مهرواره اوج با هدف هم افزایی و همگرایی و ارتقای مهارتها و بیان تجربه ها در این شهرستان در حال برگزاری است.

درودی افزود:در راستای لبیک مساجد به فرمایش مقام معظم رهبری که” نهضت مواسات باید مجددا اوج بگیرد “و همچنین ارتقای خدمت رسانی مساجد و نقش بی بدیل امامان محله و ائمه جماعات،عملیات “مهرواره اوج “همزمان با سراسر کشور در این شهرستان آغاز شده است.

وی اظهار داشت:این عملیات تاکنون در بیش از ۱۰۰مسجد آغاز شده است تعداد ۶ گعده شکل گرفته و امیدواریم امامان محله با شناسایی و بهره مندی از ظرفیتهای مختلف انسانی،طبیعی،فیزیکی،فرهنگی،مالی و نهادی بتوانند گامهای موثری در راستای خدمت رسانی به جامعه اسلامی بردارند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA